Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

George helpt basketballers Clippers langs Cavaliers

George helpt basketballers Clippers langs Cavaliers

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Aan de hand van Paul George hebben de basketballers van Los Angeles Clippers in het duel uit de Amerikaanse profcompetitie NBA met Cleveland Cavaliers een wonderbaarlijke comeback gemaakt. De bezoekers verloren het duel in LA na een voorsprong van 26 punten.

George maakte in het laatste kwart liefst 23 punten, inclusief het winnende shot met nog 7 seconden op de klok. Met een blok in de slotseconden voorkwam hij ook dat Cleveland een verlenging kon afdwingen: 120-118.

In totaal kwam George uit op 39 punten, 11 rebounds en 7 assists. James Harden voegde er 22 punten aan toe. Door de zege zijn de Clippers dicht bij een plek in de play-offs. De ploeg staat vierde in de westelijke divisie waaruit de eerste zes teams zich rechtstreeks plaatsen.

Los Angeles Lakers moet nog vol aan de bak om tot de play-offs door te dringen. Zonder de zieke LeBron James verloren de Lakers met 127-117 van Minnesota Timberwolves. Bovendien moest Anthony Davis met een oogblessure al vroeg naar de kant. De Lakers staan negende, met nog wel zicht op plek 6. De nummers 7 tot en met 10 in beide divisies spelen een play-in om alsnog in de play-offs te kunnen uitkomen.

Meer uit Sport

Schulting houdt geloof dat ze zich kan kwalificeren voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."

59 minuten geleden
Wennemars start op OKT op drie afstanden ondanks liesblessure

HEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.

2 uur geleden
Canadese wereldkampioen snowboarden mist Spelen door knieoperatie

OTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.

2 uur geleden
Verstappen rijdt vanaf komend seizoen met nummer 3 in Formule 1

MONACO (ANP) - Max Verstappen rijdt vanaf komend seizoen in de Formule 1 met startnummer 3. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in een eindejaarsinterview met Viaplay.

4 uur geleden
Schaatsster Wüst geëerd met Carrièreprijs op Sportgala

ARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.

17 uur geleden
Kogelstootster Schilder gekozen tot Sportvrouw van het Jaar

ARNHEM (ANP) - Atlete Jessica Schilder is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal gekozen tot Sportvrouw van het Jaar. De 26-jarige Volendamse veroverde op de WK atletiek in Tokio als eerste Nederlandse de wereldtitel bij het kogelstoten.

17 uur geleden
Baanwielrenner Lavreysen opnieuw Sportman van het Jaar

ARNHEM (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal voor de tweede keer op rij gekozen tot Sportman van het Jaar. De 28-jarige Brabander veroverde dit jaar voor de zevende keer op rij de wereldtitel op de sprint en werd de eerste baanwielrenner met vier gouden medailles op één WK.

17 uur geleden