George helpt basketballers Clippers langs Cavaliers
LOS ANGELES (ANP/AFP) - Aan de hand van Paul George hebben de basketballers van Los Angeles Clippers in het duel uit de Amerikaanse profcompetitie NBA met Cleveland Cavaliers een wonderbaarlijke comeback gemaakt. De bezoekers verloren het duel in LA na een voorsprong van 26 punten.
George maakte in het laatste kwart liefst 23 punten, inclusief het winnende shot met nog 7 seconden op de klok. Met een blok in de slotseconden voorkwam hij ook dat Cleveland een verlenging kon afdwingen: 120-118.
In totaal kwam George uit op 39 punten, 11 rebounds en 7 assists. James Harden voegde er 22 punten aan toe. Door de zege zijn de Clippers dicht bij een plek in de play-offs. De ploeg staat vierde in de westelijke divisie waaruit de eerste zes teams zich rechtstreeks plaatsen.
Los Angeles Lakers moet nog vol aan de bak om tot de play-offs door te dringen. Zonder de zieke LeBron James verloren de Lakers met 127-117 van Minnesota Timberwolves. Bovendien moest Anthony Davis met een oogblessure al vroeg naar de kant. De Lakers staan negende, met nog wel zicht op plek 6. De nummers 7 tot en met 10 in beide divisies spelen een play-in om alsnog in de play-offs te kunnen uitkomen.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis raakte bij de wereldbekerwedstrijd in Heerenveen zijn baanrecord op de 1500 meter, dat op 1.43,00 stond, kwijt aan Jordan Stolz. Die won in 1.42,55. Desondanks putte de olympisch en Nederlands kampioen hoop uit zijn tweede plaats met 1.43,31. "Ik ben maar één keer sneller geweest en dat is vijf jaar geleden", verwees hij naar het baanrecord. "Dat ik hiermee zilver pak achter een fenomeen, en de rest op afstand rijd, geeft zoveel zelfvertrouwen."
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Een ongeluk waarbij ze op haar fiets van de weg was gereden, heeft Jutta Leerdam er niet van weerhouden de zege op de 1000 meter te grijpen bij de wereldbeker in Heerenveen. Met 1.14,16 bleef ze wereldkampioene Miho Takagi uit Japan en landgenote Femke Kok voor. "Dit soort dingen maken je sterker. Dat je opstaat en weer positieve focus hebt", reageerde de 26-jarige schaatsster.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Heerenveen voor de tweede keer dit seizoen de 1000 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige schaatsster was met 1.14,17 nipt sneller dan de Japanse wereldkampioene Miho Takagi en landgenote Femke Kok.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis is bij de derde wereldbekerwedstrijd in Heerenveen als tweede geëindigd op de 1500 meter. De 36-jarige olympisch kampioen moest met 1.43,31 de zege laten aan de Amerikaan Jordan Stolz, die met 1.42,55 het baanrecord van Nuis uit de boeken reed (1.43,00). De Chinees Ning Zhongyan werd derde met een tijd van 1.43,87.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joy Beune heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen genoegen moeten nemen met de derde plaats op de 5000 meter. De 26-jarige schaatsster was met 6.51,83 langzamer dan de Noorse Ragne Wiklund, die met 6.49,01 de zege greep. Het zilver was voor Isabelle Weidemann uit Canada in 6.50,11.
7 uur geledenABU DHABI (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull laat anderen oordelen of Max Verstappen bezig is aan zijn beste seizoen in de Formule 1, maar de Fransman stelt wel dat "de wereld dit seizoen een nog buitengewonere Max heeft gezien."
10 uur geledenABU DHABI (ANP) - Lando Norris kijkt terug op "een behoorlijke eerste dag in Abu Dhabi" waarop twee vrije trainingen werden verreden. De Britse coureur van McLaren zette bij beide trainingen de snelste tijd neer. "Ik ben er nog niet helemaal tevreden over, maar over het algemeen was het een positieve dag", aldus Norris in een persbericht van McLaren.
10 uur geleden