George helpt basketballers Clippers langs Cavaliers
LOS ANGELES (ANP/AFP) - Aan de hand van Paul George hebben de basketballers van Los Angeles Clippers in het duel uit de Amerikaanse profcompetitie NBA met Cleveland Cavaliers een wonderbaarlijke comeback gemaakt. De bezoekers verloren het duel in LA na een voorsprong van 26 punten.
George maakte in het laatste kwart liefst 23 punten, inclusief het winnende shot met nog 7 seconden op de klok. Met een blok in de slotseconden voorkwam hij ook dat Cleveland een verlenging kon afdwingen: 120-118.
In totaal kwam George uit op 39 punten, 11 rebounds en 7 assists. James Harden voegde er 22 punten aan toe. Door de zege zijn de Clippers dicht bij een plek in de play-offs. De ploeg staat vierde in de westelijke divisie waaruit de eerste zes teams zich rechtstreeks plaatsen.
Los Angeles Lakers moet nog vol aan de bak om tot de play-offs door te dringen. Zonder de zieke LeBron James verloren de Lakers met 127-117 van Minnesota Timberwolves. Bovendien moest Anthony Davis met een oogblessure al vroeg naar de kant. De Lakers staan negende, met nog wel zicht op plek 6. De nummers 7 tot en met 10 in beide divisies spelen een play-in om alsnog in de play-offs te kunnen uitkomen.
Meer uit Sport
ZAGREB (ANP) - De Kroatische voetbalbond heeft Slaven Bilić aangesteld als de nieuwe bondscoach. Hij is de opvolger van Zlatko Dalić, die opstapte na de uitschakeling op het WK in de zestiende finales door Portugal. Voor Bilić is het een terugkeer, want hij was al eens bondscoach van Kroatië van 2006 tot en met 2012. De 57-jarige Bilić is tevens oud-international.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De vermiste shorttracker Sven Roes is sinds afgelopen zondag weer terug in Nederland en is in goede gezondheid met zijn familie herenigd. Dat meldt de schaatsbond KNSB mede namens Roes en zijn familie.
4 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ivan Bartón uit El Salvador is aangesteld als scheidsrechter voor de halve finale van het WK voetbal tussen Frankrijk en Spanje, komende dinsdag in Dallas Stadium. Bartón was op dit WK de eerste arbiter die een speler een rode kaart gaf omdat hij zijn mond bedekte bij het aanspreken van een tegenstander.
4 uur geledenWEVELGEM (ANP) - Quick-Step stopt na 24 jaar als naamsponsor in het wielrennen. De wielerploeg die nu nog Soudal Quick-Step heet, gaat vanaf 2027 verder als Soudal Safety Jogger. Dat heeft de Belgische formatie maandag bekendgemaakt. Het vloerenbedrijf blijft wel nog zichtbaar op het nieuwe shirt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse tennisser Arthur Fery heeft een reuzensprong gemaakt op de wereldranglijst na zijn sensationele optreden op Wimbledon. Fery, die furore maakte door als wildcardspeler de halve finales te bereiken van het grandslamtoernooi in Londen, steeg 78 posities op de ATP-ranking. Hij staat nu 36e en haalde in één klap de drie beste Nederlandse tennissers in.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jannik Sinner overlaadde tegenstander Alexander Zverev met complimenten na zijn zege op de Duitser in de finale van Wimbledon. "Als jij zo blijft spelen, dan ga je hier ook een keer winnen", zei de Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Jannik Sinner heeft met zijn titelprolongatie op Wimbledon laten zien dat hij "de beste tennisser ter wereld is". Dat zei de Duitser Alexander Zverev na zijn verloren finale tegen de Italiaanse nummer 1 van de wereld. "Ik ben nu 29 jaar en ik heb voor het eerst van mijn leven het gevoel gehad dat ik hier kon winnen. Dus daar wil ik mijn team voor bedanken", zei Zverev in het interview op de baan.
19 uur geleden