
Genoa ontslaat coach na achtste nederlaag
GENUA (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Genoa heeft kort voor kerst trainer Rolando Maran ontslagen. Dat gebeurde een dag nadat de ploeg uit Genua met 2-0 had verloren van Benevento. Dat was de achtste nederlaag in dertien duels voor de club die in de Serie A alleen Crotone onder zich houdt.
Maran tekende in augustus een contract voor twee jaar. Hij volgde Davide Nicola op, die een jaar geleden was aangesteld en erin slaagde Genoa voor degradatie te behoeden. Naar verluidt is Davide Ballardini de beoogde opvolger. Hij werkte al eerder drie periodes als coach bij Genoa.
Genoa speelt woensdag uit tegen Spezia.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept aanhangers van de club op om donderdag naar de rechtbank in Utrecht te komen. Daar dient dan om 13.30 uur een kort geding van de Arnhemse club tegen de KNVB om het afnemen van de proflicentie terug te draaien. Vorige week stelde de beroepscommissie Vitesse in het ongelijk nadat de voetbalclub een uitspraak van de licentiecommissie had aangevochten.
9 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Rick Meissen verlaat Sparta Rotterdam voor Excelsior. De 23-jarige verdediger heeft overeenstemming bereikt over een tweejarig contract bij de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
1 uur geledenNYON (ANP) - Als Feyenoord het tweeluik met Fenerbahçe wint, strijdt de club in de play-offs tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon bepaald.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Chuba Akpom staat plotseling in de belangstelling van meerdere Engelse clubs. Volgens Sky Sports wil Ipswich Town de spits van Ajax overnemen.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is zonder Sébastien Haller op trainingskamp naar Saalfelden gegaan. De spits is ziek en reist mogelijk later deze week naar Oostenrijk.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Justice for Players gaat een claim indienen bij de wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB, en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat kondigt de Nederlandse stichting aan op de eigen website.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft geen ernstige blessure opgelopen in het duel van Inter Miami met het Mexicaanse Necaxa. Volgens zijn Amerikaanse club kampt de Argentijnse aanvaller met een lichte spierblessure in zijn rechterbeen. Inter Miami meldt niet wanneer Messi weer kan spelen.
4 uur geleden