Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Genezen wielrenner Gaviria mag ziekenhuis Abu Dhabi verlaten

Genezen wielrenner Gaviria mag ziekenhuis Abu Dhabi verlaten

ABU DHABI (ANP/BELGA) - Wielrenner Fernando Gaviria, die in de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten besmet raakte met het coronavirus, mag het ziekenhuis in Abu Dhabi verlaten. In een bericht op Instagram maakt de Colombiaanse sprinter van UAE Team Emirates bekend dat hij genezen is verklaard. Zijn eveneens positief geteste ploeggenoot Maximiliano Richeze liet een dag eerder al weten dat hij het ziekenhuis mocht verlaten.

"Het medische team dat mij in de Verenigde Arabische Emiraten heeft geholpen; bedankt voor het uitstekende werk en de toewijding", meldde Gaviria. "Recente tests zijn negatief en artsen hebben me ontslagen. Ik mag nu naar huis, naar mijn familie."

Tijdens de UAE Tour werd het coronavirus bij twee medewerkers van een ploeg vastgesteld en werd de etappekoers afgebroken. Alle renners en stafleden werden nadien getest op het virus en moesten een tijdlang in hun hotels blijven. Gaviria meldde twee weken geleden dat hij positief was getest.

Meer uit Sport

Waterpolosters bereiken EK-finale na overtuigende zege op Italië

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.

3 uur geleden
Schaatsster Veen langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.

4 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

6 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

7 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

7 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
KNSB: vervoer schaatsers naar olympische baan duurt lang

MILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.

9 uur geleden