Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemiddeld 2,6 miljoen mensen keken naar aftrap Wie is de mol?

Gemiddeld 2,6 miljoen mensen keken naar aftrap Wie is de mol?

AMSTERDAM (ANP) - Gemiddeld ruim 2,6 miljoen mensen hebben zaterdagavond naar de eerste aflevering gekeken van de speciale jubileumreeks van Wie is de mol?. Dat blijkt uit cijfers van de Stichting KijkOnderzoek (SKO).

Het gaat om precies te zijn om 2.665.000 mensen. SKO laat sinds enige tijd niet alleen het gemiddelde maar ook het totale aantal kijkers van een programma zien. Op deze aflevering van Wie is de Mol? stemden in totaal 3.393.000 kijkers af.

Te zien was dat tien oud-deelnemers weer op zoek gingen naar de saboteur. Het waren Tygo Gernandt, Nadja Hüpscher, Tina de Bruin, Ron Boszhard, Jeroen Kijk in de Vegte, Nikkie de Jager, Peggy Vrijens, Ellie Lust, Patrick Martens en Horace Cohen. Tina de Bruin viel als eerste af. Het extra seizoen is ter ere van het 20-jarig bestaan van het programma dat elk seizoen miljoenen kijkers trekt.

Vorige seizoen

Het vorige seizoen keken ruim 3,5 miljoen mensen naar de finale. Singer-songwriter Rob Dekay bleek die keer de mol. Acteur en presentator Buddy Vedder was de winnaar en ging naar huis met de pot van 13.400 euro. Het jubileumseizoen werd voor de coronacrisis al opgenomen in Toscane. Rik van de Westelaken presenteert ook nu het programma weer.

Ook deze keer kunnen kijkers na de uitzendingen op NPO 1 kijken naar het napraatprogramma Moltalk op NPO 3. Daar keken zaterdagavond gemiddeld 963.000 mensen naar. Nieuw dit jaar is een napraatprogramma met Lavezzi Rutjes. Hij is het 7-jarige zoontje van oud-voetballer Nathan Rutjes, die vorig seizoen meedeed aan het programma en het tot de finale schopte. Dat programma, Mollenstreken, is zondagavond te zien om 18.45 uur op NPO Zapp en het YouTube-kanaal van Zapp.

Meer uit Binnenland

Marcouch: uitspraken Ye geen reden om vergunning te weigeren

ARNHEM (ANP) - De uitspraken die rapper Ye in het verleden heeft gedaan, zijn op zich geen reden om een vergunning te weigeren, "hoe verwerpelijk ook". Dat zegt burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem dinsdag. Ye, ook bekend als Kanye West, treedt op 6 en 8 juni op in stadion GelreDome in de Gelderse hoofdstad.

4 uur geleden
Politie: neerstorten vliegtuigje Middelburg waarschijnlijk bewust

RITTHEM (ANP) - De politie gaat ervan uit dat de piloot van het neergestorte sportvliegtuigje bij Middelburg het voertuig opzettelijk heeft laten neerstorten. Dat meldt een woordvoerder. De piloot is overleden.

6 uur geleden
Selectie PSV op Stadhuisplein voor huldiging

EINDHOVEN (ANP) - De spelers en staf van PSV zijn iets na 18.00 uur verschenen op het bordes van het stadhuis in Eindhoven. Daar wordt de selectie, die voor de derde keer op rij landskampioen is, gehuldigd. Op het plein worden in de uitzinnige rood-witte menigte met fans veel rode fakkels afgestoken. Ook klinken er af en toe knallen, ondanks het vuurwerkverbod van de gemeente.

7 uur geleden
Nederland krijgt vijfde Patriot-luchtverdedigingsbatterij

VREDEPEEL (ANP) - Nederland krijgt een extra Patriot-luchtverdedigingsbatterij. Kopers verdringen zich voor het schaarse Amerikaanse systeem en een bestelling duurt al gauw een jaar of acht, maar Nederland heeft voorrang gekregen.

9 uur geleden
Advocaat zedenzaak zwembadstagiair: geen bewijs voor verkrachting

ZUTPHEN (ANP) - De advocaat van een 21-jarige man uit Zelhem (Gelderland) die ervan wordt verdacht dat hij als stagiair tijdens zwemlessen veertien jonge kinderen heeft misbruikt, zegt dat er geen bewijs in het dossier zit voor seksueel "binnendringen". Dat bleek dinsdag tijdens een tweede inleidende zitting in de rechtbank in Zutphen. Justitie vervolgt de man in elf gevallen voor verkrachting.

9 uur geleden
Inspectie: vorig jaar 42 overtredingen bij telers wietexperiment

DEN HAAG (ANP) - De tien telers die meedoen aan het wietexperiment en daarom hennep of hasj mogen produceren, gaan regelmatig de fout in. De Inspectie Justitie en Veiligheid heeft het afgelopen jaar 46 inspecties uitgevoerd bij deze wiettelers, stelde daarbij 42 overtredingen vast en legde 32 sancties op. In vier gevallen moesten telers een boete betalen.

10 uur geleden
OM in hoger beroep in zaak moord Haagse garagehouder in 1992

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep tegen de uitspraak in een zaak over de moord op een Haagse garagehouder in 1992. Verdachte Ruben B. (71) werd eind maart vrijgesproken. De rechtbank zag ondanks "sterke aanwijzingen" voor zijn betrokkenheid te weinig bewijs voor een veroordeling.

12 uur geleden