Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemengde gevoelens bij United-coach Ten Hag na bereiken finale

Gemengde gevoelens bij United-coach Ten Hag na bereiken finale

LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United hield "gemengde gevoelens" over aan het bereiken van de finale van de FA Cup. Het elftal van de Nederlandse coach gaf op Wembley tegen Coventry City een 3-0-voorsprong weg, waarna het tegen de nummer 8 van het tweede niveau alsnog de strafschoppenserie won.

"Het was een ongelooflijke wedstrijd, een vreemde wedstrijd ook", zei Ten Hag na afloop. "We hadden zo lang de volledige controle en gaven die vervolgens in het laatste deel van de wedstrijd uit handen. We hebben wel veerkracht getoond door de strafschoppenserie te winnen."

"We moeten verbeteren. We praten hier veel over. Eerst moet je jezelf in een winnende positie brengen, maar dan moet je de zege over de streep trekken. Op die momenten maken we fouten en nemen we niet onze verantwoordelijkheden."

Langszij

United kwam na een klein uur op een 3-0-voorsprong, maar Coventry kwam in de blessuretijd weer langszij, 3-3. In de blessuretijd van de verlenging zag de club uit de Championship nog een doelpunt afgekeurd worden om nipt buitenspel.

United treft in de finale op 25 mei stadgenoot Manchester City. Vorig jaar verloor de ploeg van Ten Hag de eindstrijd van City met 2-1. "Ik weet dat we een kans hebben om deze finale te winnen, ook al spelen we tegen het beste team van de wereld", aldus Ten Hag.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

6 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

16 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

18 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

21 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

21 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

23 uur geleden