Gemengde gevoelens bij United-coach Ten Hag na bereiken finale
LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United hield "gemengde gevoelens" over aan het bereiken van de finale van de FA Cup. Het elftal van de Nederlandse coach gaf op Wembley tegen Coventry City een 3-0-voorsprong weg, waarna het tegen de nummer 8 van het tweede niveau alsnog de strafschoppenserie won.
"Het was een ongelooflijke wedstrijd, een vreemde wedstrijd ook", zei Ten Hag na afloop. "We hadden zo lang de volledige controle en gaven die vervolgens in het laatste deel van de wedstrijd uit handen. We hebben wel veerkracht getoond door de strafschoppenserie te winnen."
"We moeten verbeteren. We praten hier veel over. Eerst moet je jezelf in een winnende positie brengen, maar dan moet je de zege over de streep trekken. Op die momenten maken we fouten en nemen we niet onze verantwoordelijkheden."
Langszij
United kwam na een klein uur op een 3-0-voorsprong, maar Coventry kwam in de blessuretijd weer langszij, 3-3. In de blessuretijd van de verlenging zag de club uit de Championship nog een doelpunt afgekeurd worden om nipt buitenspel.
United treft in de finale op 25 mei stadgenoot Manchester City. Vorig jaar verloor de ploeg van Ten Hag de eindstrijd van City met 2-1. "Ik weet dat we een kans hebben om deze finale te winnen, ook al spelen we tegen het beste team van de wereld", aldus Ten Hag.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
7 uur geleden