Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemengde gevoelens bij United-coach Ten Hag na bereiken finale

Gemengde gevoelens bij United-coach Ten Hag na bereiken finale

LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United hield "gemengde gevoelens" over aan het bereiken van de finale van de FA Cup. Het elftal van de Nederlandse coach gaf op Wembley tegen Coventry City een 3-0-voorsprong weg, waarna het tegen de nummer 8 van het tweede niveau alsnog de strafschoppenserie won.

"Het was een ongelooflijke wedstrijd, een vreemde wedstrijd ook", zei Ten Hag na afloop. "We hadden zo lang de volledige controle en gaven die vervolgens in het laatste deel van de wedstrijd uit handen. We hebben wel veerkracht getoond door de strafschoppenserie te winnen."

"We moeten verbeteren. We praten hier veel over. Eerst moet je jezelf in een winnende positie brengen, maar dan moet je de zege over de streep trekken. Op die momenten maken we fouten en nemen we niet onze verantwoordelijkheden."

Langszij

United kwam na een klein uur op een 3-0-voorsprong, maar Coventry kwam in de blessuretijd weer langszij, 3-3. In de blessuretijd van de verlenging zag de club uit de Championship nog een doelpunt afgekeurd worden om nipt buitenspel.

United treft in de finale op 25 mei stadgenoot Manchester City. Vorig jaar verloor de ploeg van Ten Hag de eindstrijd van City met 2-1. "Ik weet dat we een kans hebben om deze finale te winnen, ook al spelen we tegen het beste team van de wereld", aldus Ten Hag.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

11 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

12 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

14 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

14 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

15 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

15 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

20 uur geleden