Gemengde gevoelens bij Koeman na geslaagde ouverture met Barça
BARCELONA (ANP) - Natuurlijk was trainer Ronald Koeman van FC Barcelona blij en misschien ook wel een tikje opgelucht dat zijn ouverture in La Liga goed was afgelopen. Zijn openingswedstrijd op de bank bij Barça tegen Villarreal eindigde in een fraaie zege: 4-0. Puntje van kritiek was daarbij nog wel dat alle treffers, waarvan twee van de excellerende tiener Ansu Fati, in de eerste helft vielen. Na de rust viel de Catalaanse productie stil en dat stemde Koeman allerminst tevreden.
"De eerste helft was geweldig van onze kant", erkende de oud-bondscoach. "We speelden goed en in het juiste ritme, als een echt team. Er zat voortdurend beweging in onze voorhoede. In de tweede helft daarentegen leden we onder meer te veel balverlies."
Koeman was lovend over het optreden van Fati, het 17-jarige supertalent. "Ik ben heel blij met hem. Hij heeft een prachtige toekomst voor zich. Vorige week vond ik nog dat hij niet zijn uiterste best deed bij ons in de voorbereiding. Daar klaagde ik een beetje bij hem over. Nu heeft hij wel alles gegeven. Hij is nog zo jong en moet nog dingen verbeteren. Soms mist hij nog een beetje concentratie."
Meer uit Sport
ABU DHABI (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull laat anderen oordelen of Max Verstappen bezig is aan zijn beste seizoen in de Formule 1, maar de Fransman stelt wel dat "de wereld dit seizoen een nog buitengewonere Max heeft gezien."
2 uur geledenABU DHABI (ANP) - Lando Norris kijkt terug op "een behoorlijke eerste dag in Abu Dhabi" waarop twee vrije trainingen werden verreden. De Britse coureur van McLaren zette bij beide trainingen de snelste tijd neer. "Ik ben er nog niet helemaal tevreden over, maar over het algemeen was het een positieve dag", aldus Norris in een persbericht van McLaren.
2 uur geledenABU DHABI (ANP) - Max Verstappen (28) was niet ontevreden over de trainingen bij de Grote Prijs van Abu Dhabi, maar de Nederlandse coureur zou graag nog wat extra snelheid vinden in zijn Red Bull. "Ik was redelijk tevreden met de auto, het ging best goed, maar we moeten gewoon iets sneller zijn. Het lijkt erop dat we nog wel een gat moeten dichten naar McLaren", zei hij na afloop op het Yas Marina Circuit.
2 uur geledenABU DHABI (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training bij de Grote Prijs van Abu Dhabi evenals in de eerste training de tweede tijd gereden. Opnieuw was Lando Norris sneller. De Brit van McLaren reed ruim drie tienden (0,363 seconde) sneller rond op het Yas Marina Circuit. Oscar Piastri van McLaren kwam niet verder dan de elfde tijd.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Premier Tech voegt zich de komende jaren bij Alpecin als naamsponsor van de wielerploeg waarvoor onder anderen Mathieu van der Poel uitkomt. Het Canadese bedrijf vervangt Deceuninck, waardoor de ploeg Alpecin-Premier Tech gaat heten.
7 uur geledenABU DHABI (ANP) - Max Verstappen is goed begonnen aan de Grand Prix van Abu Dhabi, het laatste raceweekeinde van dit jaar in de Formule 1. De coureur van Red Bull reed in de eerste vrije training de tweede tijd (1.24,493). Hij was een fractie minder snel dan Lando Norris. De kampioenschapsleider van McLaren klokte 1.24,485 en was slechts 8 duizendsten sneller dan de Nederlander. De derde tijd op het Yas Marina Circuit was voor Charles Leclerc. De coureur van Ferrari gaf 16 duizendsten toe.
7 uur geledenTORONTO (ANP/AFP) - Basketbalvedette LeBron James heeft door een score van 8 punten tegen Toronto Raptors een bijna negentien jaar oude reeks zien eindigen. De 40-jarige speler van Los Angeles Lakers maakte sinds januari 2007 in 1297 duels steeds minstens 10 punten.
9 uur geleden