Gemeente Zandvoort verwacht drukte komend weekend
ZANDVOORT (ANP) - De gemeente Zandvoort verwacht het komende weekend drukte. Dit omdat de voorjaarsvakantie begint in een groot deel van Nederland en omdat lenteweer verwacht wordt.
"Gaat u erop uit om van het weer te genieten? Houdt u dan rekening met de verwachte drukte in de duinen en bij het strand, vooral tussen 10.00 en 16.00 uur", aldus de gemeente op de website.
Net als in andere zonnige weekenden wordt de parkeerplaats bij de ingang van de Waterleidingduinen bij de Zandvoortselaan afgesloten als die vol is. Dat zal dan worden aangegeven door hekken en een bord. Ook zullen er verkeersregelaars en toezichthouders aanwezig zijn. In de berm parkeren mag niet en daarop wordt gehandhaafd, aldus de gemeente.
Naleving coronaregels
Ook op de boulevard en op andere plekken in het dorp zal worden gehandhaafd op naleving van de coronaregels, onder meer op parkeerplaatsen en bij viskramen.
De gemeente roept mensen op zoveel mogelijk te recreëren in de buurt van het eigen huis.
Meer uit Binnenland
HOUTEN (ANP) - Het is voorlopig klaar met het winterse weer. "Deze week staan zelfs de eerste echte lentedagen op het programma met woensdag zeer lokaal zelfs bijna 20 graden", schrijft Weeronline. Dinsdag verwacht het weerbureau de eerste "lenteachtige" taferelen.
39 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Tijdens de jaarlijkse herdenking van het bombardement op Nijmegen hebben actievoerders van XR Justice Now de toespraak van de Amerikaanse ambassadeur Joe Popolo verstoord. De politie heeft negen mensen opgepakt wegens verstoring van de openbare orde, aldus een woordvoerder.
50 minuten geledenBOXTEL (ANP) - De verdachte die is opgepakt voor het neersteken van een vrouw in Boxtel (Noord-Brabant) is een 62-jarige vrouw uit dezelfde plaats. De politie meldt dat de bewoonster zondagochtend de voordeur van haar woning aan de Annastraat opende en toen werd neergestoken. Ze raakte ernstig gewond. De verdachte zit vast.
57 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ruim zeshonderd mensen staan zondagmiddag op de Dam in Amsterdam om daar te herdenken dat Rusland deze week vier jaar geleden Oekraïne binnenviel. Aan een protestmars vanaf het Museumplein deden zo'n driehonderd tot vierhonderd mensen mee.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam nemen zo'n 300 tot 400 mensen deel aan een protestmars vanaf het Museumplein naar de Dam om te herdenken dat Rusland deze week vier jaar geleden Oekraïne binnenviel.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Het overlijden van Koos Postema heeft tot veel reacties geleid uit media en politiek. Zondag werd bekend dat de radio- en tv-presentator op 93-jarige leeftijd is overleden.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Tv-presentator Koos Postema is op 93-jarige leeftijd overleden. Dat heeft een woordvoerder van zijn familie zondag aan het ANP bekendgemaakt. Postema overleed zaterdag aan de gevolgen van ouderdom in het bijzijn van zijn twee dochters Judith en Ingrid.
4 uur geleden