Gemeente: Stadhuisplein Eindhoven vol voor huldiging PSV
EINDHOVEN (ANP) - De gemeente Eindhoven adviseert PSV-supporters naar het 18 Septemberplein of de Markt te gaan. Rond 15.00 uur was het Stadhuisplein, waar rond 19.00 uur de selectie van PSV arriveert, vol. Niemand wordt nog toegelaten, meldt de gemeente. Op het plein is plek voor 19.500 fans.
Op het 18 Septemberplein en de Markt staan schermen waarop de huldiging ook te volgen is. Om de drukte zijn er ook schermen geplaatst op het Catharinaplein en de Oude Stadsgracht.
Op de pleinen is de sfeer feestelijk. Er klinkt muziek en er wordt meegezongen met enkele hits. Sommige fans hebben vlaggen bij zich en hier en daar worden fakkels en vuurwerk afgestoken. Voordat mensen het afgesloten gebied in willen, moeten ze langs de beveiliging. Vooralsnog is het droog in Eindhoven.
Huldiging
Om 19.00 uur worden de spelers en staf op het bordes van het stadhuis gehuldigd. Voorafgaand daaraan rijden ze op een platte kar door de stad, aangemoedigd door tienduizenden fans.
In de treinen naar Eindhoven was het maandagmiddag gezellig druk. Supporters zaten aan het bier en zongen clubliederen. De NS zet meer en langere treinen in rond Eindhoven.
De gemeente Eindhoven verwacht bij de kampioenshuldiging zo'n 80.000 tot 100.000 fans.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."
6 uur geledenBRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Chelsea heeft in zijn vierde wedstrijd in de Champions League genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen het verrassend sterke Qarabag uit Azerbeidzjan. Het duel in Bakoe eindigde in 2-2. Jorrel Hato speelde een ongelukkige eerste helft. De voormalige Ajacied leidde met fouten twee doelpunten van de tegenstander in. Chelsea en Qarabag zijn allebei met het behaalde punt op 7 punten gekomen.
9 uur geleden