Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente: ontzettend jammer dat Formule 1 in Zandvoort stopt

Gemeente: ontzettend jammer dat Formule 1 in Zandvoort stopt

ZANDVOORT (ANP) - Burgemeester van Zandvoort David Moolenburgh vindt het ontzettend jammer dat de Formule 1 na 2026 niet terugkeert in Zandvoort. Dat meldt een woordvoerder van de gemeente Zandvoort.

De organisatie van de Dutch Grand Prix maakte woensdag bekend dat de Formule 1 in 2026 voor de laatste keer naar Zandvoort komt. In een reactie van de gemeente, die ook namens het college van burgemeester en wethouders is gestuurd, staat dat Zandvoort enerzijds blij is dat er nog een jaar aan de "succesvolle reeks toegevoegd kan worden".

Maar de gemeente vindt het ook ontzettend jammer dat er daarna een einde aan komt. "De edities van 2021, 2022, 2023, 2024 vormen een prachtig hoofdstuk in de geschiedenis van onze badplaats en wij vertrouwen erop dat ook 2025 en 2026 hier nog aan toegevoegd gaan worden." De keuze van de organisator om op het hoogtepunt te stoppen, respecteert de gemeente Zandvoort. Ook meldt de gemeente begrip te hebben voor "de overwegingen die hieraan ten grondslag liggen".

Meer uit Binnenland

Vorig jaar meer ongelukken met weginspecteurs van RWS dan in 2023

AMSTERDAM (ANP) - Vorig jaar zijn zestien auto's van weginspecteurs van Rijkswaterstaat (RWS) aangereden. In 2023 en 2022 vonden respectievelijk nog vijf en vier ongelukken plaats.

22 minuten geleden
Strafzaak ex-advocaat Inez Weski op eerste openbare rechtszitting

ROTTERDAM (ANP) - De rechtbank in Rotterdam houdt dinsdag een eerste openbare zitting in de strafzaak tegen Inez Weski, voormalig strafadvocaat. Het Openbaar Ministerie verdenkt haar van deelname aan de criminele organisatie van haar toenmalige cliënt Ridouan Taghi, die zich toelegt op internationale drugshandel en witwassen.

1 uur geleden
Alkmaar wil groepen fans uit elkaar houden bij Ajax-demonstratie

ALKMAAR (ANP) - De gemeente Alkmaar wil voorkomen dat groepen voetbalsupporters zich met elkaar mengen mochten Ajax-fans dinsdag demonstreren in Alkmaar rond de bekerwedstrijd AZ - Ajax. De Ajax Supporters Delegatie kondigde zaterdag aan actie te willen voeren op het Waagplein omdat fans van de Amsterdamse club niet welkom zijn in het stadion.

14 uur geleden
Lichaam in Rotterdamse Kralingse Plas is van vermiste Marjolein

ROTTERDAM (ANP) - Het lichaam dat maandagochtend in de Rotterdamse Kralingse Plas werd gevonden, is van de vermiste 38-jarige Marjolein. Dat meldt de politie maandagmiddag, een misdrijf wordt uitgesloten.

14 uur geleden
Schoof spreekt oppositieleider Belarus, uit zorgen over repressie

DEN HAAG (ANP) - De Belarussische oppositieleider Svetlana Tichanovskaja heeft maandag premier Dick Schoof ontmoet. Op 26 januari zijn er verkiezingen in het thuisland van Tichanovskaja. "Ik heb mijn grote zorgen geuit over de repressie in aanloop naar de verkiezingen eind deze maand, die zonder serieuze tegenkandidaat plaatsvinden", schrijft Schoof achteraf op X.

15 uur geleden
Storing parkeerautomaten verholpen

AMSTERDAM/FRANEKER (ANP) - Een storing aan de parkeerautomaten in enkele gemeenten is opgelost. Dat betekent dat mensen daar weer moeten betalen voor het parkeren van hun auto. Exploitant Taxameter uit Amsterdam laat dat maandag weten.

15 uur geleden
Ook dinsdag geen colleges op TU Eindhoven door cyberaanval

EINDHOVEN (ANP) - Ook op dinsdag worden er geen colleges gegeven op de TU Eindhoven. De onderwijsinstelling is in het weekeinde getroffen door een cyberaanval. Daardoor waren de colleges van maandag ook al geschrapt.

15 uur geleden