Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente en organisatie blij met verloop raceweekend Zandvoort

Gemeente en organisatie blij met verloop raceweekend Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - De gemeente Zandvoort, de organisatie van de Grand Prix en het circuit kijken positief terug op het driedaagse raceweekend, waarin Max Verstappen de winst pakte in de race op zondag. "Als we dit zouden kunnen evenaren en herhalen zouden we heel blij en tevreden zijn", vindt burgemeester van Zandvoort David Moolenburgh.

Zowel zaterdag als zondag tijdens de race trokken buien over het kustdorp, in tegenstelling tot de vorige twee edities die droog verliepen. "De regen zorgde ook voor een bepaald soort verbroedering, mensen zorgden goed voor elkaar", aldus directeur van het circuit Robert van Overdijk. Zondag moest de race zelfs even stilgelegd worden vanwege de regen. "Maar het bleef feest op de tribunes."

Ook sportief directeur van de Grand Prix Jan Lammers is zeer tevreden over het evenement en over de honderdduizenden fans. "Het publiek zijn we heel dankbaar want die zetten ons er heel erg mooi op, wereldwijd", vindt Lammers. Ook de komende twee jaar wordt de Grand Prix nog in Zandvoort gereden. "Hoeveel geluk heb je dat je niet alleen een Nederlandse wereldkampioen hebt maar dat je zowel voor de rijders als voor het publiek zo'n race in je eigen land kan organiseren", aldus Lammers.

Meer uit Binnenland

Yerseke ziet af van sinterklaasintocht waar KOZP wilde komen

YERSEKE (ANP) - Het sinterklaascomité van Yerseke ziet af van de intocht van Sinterklaas omdat Kick Out Zwarte Piet (KOZP) er zaterdag wilde komen demonstreren. De organisatie zegt dat de intocht dit jaar niet op een veilige manier kan plaatsvinden.

34 minuten geleden
Sybrand Buma wordt informateur namens CDA

DEN HAAG (ANP) - Voormalig CDA-leider Sybrand Buma wordt informateur naast Hans Wijers, die D66 zal voordragen. Dat bevestigen ingewijden na berichtgeving van RTL Nieuws en BNR. Buma is momenteel burgemeester van Leeuwarden. Hij zal de gesprekken met beide partijen gaan leiden de komende drie weken.

6 uur geleden
D66 gaat Hans Wijers aanwijzen als informateur

DEN HAAG (ANP) - D66 wil Hans Wijers aanwijzen als een van de nieuwe informateurs, bevestigen ingewijden na berichtgeving van de NOS. Wijers was eerder minister van Economische Zaken in het kabinet-Kok I, president-commissaris van ING en topman van Akzo Nobel. Eerder meldden ingewijden al dat CDA en D66 twee informateurs zullen aanwijzen die de onderhandelingen tussen de twee partijen over een aanzet voor een coalitieakkoord zullen begeleiden.

6 uur geleden
D66 en CDA willen twee informateurs voordragen

DEN HAAG (ANP) - D66 en het CDA willen donderdag na het debat over de kabinetsformatie twee informateurs voordragen, van elke partij één. Dat stellen Haagse bronnen rondom de formatie. Namen zijn nog niet bekend.

7 uur geleden
Geschenkwoningen Watersnoodramp krijgen status van rijksmonument

OUWERKERK (ANP) - Van de 850 woningen die door andere landen aan Nederland zijn geschonken na de Watersnoodramp van 1953, kunnen er 45 en een dorpshuis de status van rijksmonument krijgen. Dat heeft demissionair cultuurminister Gouke Moes bekendgemaakt tijdens een bezoek aan het Watersnoodmuseum op het Zeeuwse eiland Schouwen-Duiveland.

8 uur geleden
The Voice start half januari, kijkers thuis stemmen niet meer

HILVERSUM (ANP) - De eerste aflevering van het nieuwe seizoen van The Voice of Holland is op 16 januari te zien. Dat maakte RTL 4 woensdag bekend. Daarna is het programma zeventien weken op de vrijdagavond te zien. De finale staat gepland op 8 mei.

10 uur geleden
Nieuwe leden Tweede Kamer leggen eed of belofte af

DEN HAAG (ANP) - De Kamerleden die op 29 oktober zijn verkozen, zijn woensdag beëdigd in de Tweede Kamer ten overstaan van tijdelijk voorzitter Martin Bosma. De Kamerleden legden een voor een de verklaring of de belofte af, nadat de griffier hun naam noemde. Dat mocht in het Nederlands of in het Fries.

10 uur geleden