Gemeente Den Bosch: kom geen carnaval meer vieren in binnenstad
DEN BOSCH (ANP) - Wie nog van plan is carnaval te vieren in Oeteldonk (Den Bosch) moet niet naar de binnenstad komen. Oeteldonk is vol, meldt de gemeente Den Bosch op X. "Het is ontzettend druk in de stad."
De gemeente stelt op X dat het een mooi feest is zondag. Wie er is, doet er goed aan via de brede hoofdwegen te lopen en de aanwijzingen op led-schermen te volgen. "Nog van plan om carnaval te vieren in Oeteldonk? Kom niet naar de binnenstad, maar vier het ergens anders", aldus de gemeente verder.
De NS heeft de oproep van Den Bosch op verzoek van de gemeente op meerdere manieren gedeeld. Zo is het bericht dat de binnenstad vol is op verschillende grote stations omgeroepen, laat een woordvoerster weten. Volgens haar wordt het inmiddels ook steeds rustiger in de treinen naar Den Bosch en op het station van de Brabantse hoofdstad.
Meer uit Binnenland
DEN BOSCH (ANP) - De politierechter in Den Bosch heeft woensdag tijdens een snelrechtzitting twee mannen veroordeeld voor incidenten tijdens de jaarwisseling.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Door het winterse weer rijden ook donderdag minder treinen. De dienstregeling wordt aangepast, laat spoorbeheerder ProRail weten. Op vrijdag worden mogelijk ook minder treinen ingezet.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Zeker 171 mensen worden verdacht van een misdrijf tijdens de jaarwisseling. Ze hebben bijvoorbeeld agenten, brandweermedewerkers of ambulancemedewerkers belaagd of spullen vernield. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Vorig jaar waren er 120 verdachten. Het aantal hulpverleners dat te maken kreeg met geweld en agressie, is eveneens fors gestegen.
5 uur geledenDE BILT (ANP) - In de provincies Zuid-Holland en Zeeland geldt code oranje niet meer. Het KNMI heeft het waarschuwingsniveau woensdag aan het begin van de middag een stapje verlaagd naar code geel. Die gold al op de Waddeneilanden. De rest van het land staat nog op code oranje.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Twee keer zoveel mensen als normaal hebben de afgelopen dagen een aanvraag ingediend bij NS om hun geld terug te krijgen. "Maar voor dagen met dit soort heftige weersomstandigheden, zien we geen gekke aantallen", aldus een woordvoerster. Zij kan niet toelichten hoeveel aanvragen er op een gemiddelde dag worden gedaan.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De NS rijdt ook na 12.00 uur nog met een uitgeklede versie van de winterdienstregeling, meldt een woordvoerster. Eerder zei de spooronderneming dat de treinen mogelijk in de loop van de ochtend weer volgens de winterdienstregeling konden rijden. De woordvoerster weet niet wanneer dit wel lukt.
7 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - De vloeistof waarmee vliegtuigen ijsvrij worden gemaakt is weer geleverd, meldt KLM op haar website. De voorraad van de de-icingvloeistof dreigde dinsdag op te raken. KLM besloot vervolgens het spul met trucks uit Duitsland te halen om de voorraden aan te vullen.
8 uur geleden