Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente akkoord met thuiswedstrijd Spakenburg in beker tegen PSV

Gemeente akkoord met thuiswedstrijd Spakenburg in beker tegen PSV

SPAKENBURG (ANP) - De gemeente Bunschoten heeft amateurclub SV Spakenburg toestemming gegeven om de halve finale van het bekertoernooi tegen PSV op het eigen Sportpark De Westmaat te spelen. Volgens de gemeente gaat het duel afgewerkt worden op dinsdag 4 april, aftrap 20.00 uur. Voetbalbond KNVB moet de definitieve speeldata van de twee halve finales nog wel bepalen, dat gebeurt volgens een woordvoerder mogelijk in de loop van deze dag.

De amateurs van Spakenburg zijn heel verrassend doorgedrongen tot de laatste vier in het bekertoernooi. De ploeg van trainer Chris de Graaf, die uitkomt in de tweede divisie, schakelde al twee clubs uit de Eredivisie uit. Spakenburg won in de tweede ronde met 3-2 bij FC Groningen en zegevierde vorige week in De Galgenwaard tegen FC Utrecht met 4-1.

Bij de loting van afgelopen zaterdag kregen de 'Blauwen', de bijnaam van Spakenburg, een thuiswedstrijd tegen PSV toebedeeld. De club moest echter wel toestemming van de gemeente krijgen om de halve finale op het eigen sportpark af te werken. Spakenburg is van plan het stadion uit te breiden met tijdelijke tribunes, waardoor zo'n 8000 toeschouwers aanwezig kunnen zijn.

De andere bekerfinalist komt uit het duel tussen Feyenoord en Ajax. Dat duel wordt vermoedelijk op 5 of 6 april gespeeld in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

2 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

2 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

5 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

6 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

7 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

9 uur geleden