Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente akkoord met thuiswedstrijd Spakenburg in beker tegen PSV

Gemeente akkoord met thuiswedstrijd Spakenburg in beker tegen PSV

SPAKENBURG (ANP) - De gemeente Bunschoten heeft amateurclub SV Spakenburg toestemming gegeven om de halve finale van het bekertoernooi tegen PSV op het eigen Sportpark De Westmaat te spelen. Volgens de gemeente gaat het duel afgewerkt worden op dinsdag 4 april, aftrap 20.00 uur. Voetbalbond KNVB moet de definitieve speeldata van de twee halve finales nog wel bepalen, dat gebeurt volgens een woordvoerder mogelijk in de loop van deze dag.

De amateurs van Spakenburg zijn heel verrassend doorgedrongen tot de laatste vier in het bekertoernooi. De ploeg van trainer Chris de Graaf, die uitkomt in de tweede divisie, schakelde al twee clubs uit de Eredivisie uit. Spakenburg won in de tweede ronde met 3-2 bij FC Groningen en zegevierde vorige week in De Galgenwaard tegen FC Utrecht met 4-1.

Bij de loting van afgelopen zaterdag kregen de 'Blauwen', de bijnaam van Spakenburg, een thuiswedstrijd tegen PSV toebedeeld. De club moest echter wel toestemming van de gemeente krijgen om de halve finale op het eigen sportpark af te werken. Spakenburg is van plan het stadion uit te breiden met tijdelijke tribunes, waardoor zo'n 8000 toeschouwers aanwezig kunnen zijn.

De andere bekerfinalist komt uit het duel tussen Feyenoord en Ajax. Dat duel wordt vermoedelijk op 5 of 6 april gespeeld in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

52 minuten geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

3 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

4 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

4 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

9 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

12 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

13 uur geleden