Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gelukkige thuiszege FC Utrecht op FC Twente

Gelukkige thuiszege FC Utrecht op FC Twente

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de zege tegen FC Twente uit het vuur gesleept. De thuisclub stond met nog minder dan tien minuten te spelen met 1-0 achter, maar scoorde dankzij een slotoffensief nog twee keer en haalde daarmee enigszins gelukkig de drie punten binnen. Het was ook een zege voor assistent-trainer Dennis Haar, die de geschorste coach John van den Brom verving op de bank.

FC Twente was zeker niet de mindere ploeg en eigenlijk constant gevaarlijker. Utrecht probeerde weliswaar het spel te bepalen, maar het speelde slordig en creëerde nauwelijks uitgespeelde kansen. Sander van de Streek was er tegen het einde van de eerste helft dichtbij, maar hij schoof de bal naast.

Na 70 minuten viel de eerste goal en die was voor de bezoekers. Haris Vuckic maakte zijn tiende competitietreffer. Twente leek de wedstrijd zelfs in handen te nemen, maar liet zich voornamelijk door geklungel achterin de zege alsnog ontnemen. Met nog minder dan tien minuten te spelen, profiteerde eerst Gyrano Kerk en kort daarna bracht de Duitse invaller Jonas Arweiler het thuispubliek in De Galgenwaard op de banken.

Bijna gelijkspel

Twente haalde er in blessuretijd bijna nog een gelijkspel uit, maar de goal van Vuckic werd afgekeurd wegens buitenspel.

Utrecht klom naar voorlopig de zesde plaats in de eredivisie, Twente bleef dertiende.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

7 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

7 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

10 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

12 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

15 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

20 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

20 uur geleden