Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gelijkspel voetbalsters Portugal en Zwitserland in poule Oranje

Gelijkspel voetbalsters Portugal en Zwitserland in poule Oranje

LEIGH (ANP) - De voetbalsters van Portugal en Zwitserland hebben in het eerste duel op het EK in de poule van Oranje gelijkgespeeld. In Leigh, dat dicht bij Manchester ligt, werd het 2-2. Zwitserland scoorde voor rust twee keer, waarna Portugal na 20 minuten in de tweede helft gelijkmaakte.

Portugal en Zwitserland worden gezien als de zwakkere landen in de poule van Oranje, waar verder ook Zweden in zit. Dat land treft Oranje later op zaterdag.

Coumba Sow opende al in de 2e minuut de score. De middenveldster van Zwitserland schoot van buiten het strafschopgebied raak in de verre hoek. Na 5 minuten stond het al 2-0 door een treffer van verdedigster Rahel Kiwic. Daarna deed Zwitserland het wat rustiger aan.

Portugal begon sterker aan de tweede helft en bracht via Diana Gomes de marge terug tot één doelpunt. De verdedigster werkte de bal van dichtbij in het doel. In de 65e minuut maakte aanvalster Jéssica Silva gelijk door de bal uit een voorzet van de zijkant fraai achter doelvrouw Gaëlle Thalmann te schieten. Portugal raakte in de slotfase nog de paal.

Over vier dagen is Portugal de tegenstander van Oranje. Dan neemt Zwitserland het op tegen Zweden.

Meer uit Voetbal

Oud-Feyenoorder Jahanbakhsh in Iraanse WK-selectie

TEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.

1 uur geleden
Technische baas Rigaux wil structureel succes met Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dévy Rigaux eist niet dat Feyenoord volgend seizoen de landstitel wint. "Ik wil hier structureel succesvol zijn. Ik teken voor meerdere jaren, met de bedoeling om samen met Robert iets neer te zetten", verwees hij tijdens zijn presentatie in De Kuip naar de nieuwe algemeen directeur Eenhoorn. "We gaan het niet nalaten om prijzen te pakken waar dat mogelijk is, maar we gaan ook niet van de daken schreeuwen dat we alleen met het kampioenschap tevreden zijn."

3 uur geleden
Nieuwe directeur Eenhoorn wil eerst alles van Feyenoord weten

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."

3 uur geleden
Middenvelder Belić definitief van AZ naar Maccabi Tel Aviv

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.

3 uur geleden
Directeuren Feyenoord beslissen later over toekomst Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.

4 uur geleden
Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

6 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

6 uur geleden