Gele kaart in Bremen wegens plagerig toneelstukje
BREMEN (ANP) - Aanvaller Silas Wamangituka van VfB Stuttgart is in de gewonnen uitwedstrijd tegen Werder Bremen (1-2) met een gele kaart bestraft wegens respectloos gedrag richting de tegenstander. De 21-jarige Afrikaan kreeg in de laatste minuut zijn tweede treffer in het duel vrijwel cadeau van de thuisclub.
Doelman Jiri Pavlenka ging buiten zijn strafschopgebied in de fout, waarna Wamangituka alle tijd en ruimte kreeg om de bal in het verlaten doel te 'lopen'. Dat deed hij echter tergend langzaam en zijn provocerende getreuzel viel slecht bij enkele spelers van Werder Bremen, die woedend verhaal bij de doelpuntenmaker gingen halen. Ook de scheidsrechter kon het plagerige toneelstukje niet waarderen. Hij gaf Wamangituka de gele kaart wegens onsportief gedrag.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
5 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
7 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
15 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
15 uur geleden