Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gele kaart in Bremen wegens plagerig toneelstukje

Gele kaart in Bremen wegens plagerig toneelstukje

BREMEN (ANP) - Aanvaller Silas Wamangituka van VfB Stuttgart is in de gewonnen uitwedstrijd tegen Werder Bremen (1-2) met een gele kaart bestraft wegens respectloos gedrag richting de tegenstander. De 21-jarige Afrikaan kreeg in de laatste minuut zijn tweede treffer in het duel vrijwel cadeau van de thuisclub.

Doelman Jiri Pavlenka ging buiten zijn strafschopgebied in de fout, waarna Wamangituka alle tijd en ruimte kreeg om de bal in het verlaten doel te 'lopen'. Dat deed hij echter tergend langzaam en zijn provocerende getreuzel viel slecht bij enkele spelers van Werder Bremen, die woedend verhaal bij de doelpuntenmaker gingen halen. Ook de scheidsrechter kon het plagerige toneelstukje niet waarderen. Hij gaf Wamangituka de gele kaart wegens onsportief gedrag.

Meer uit Voetbal

Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

5 minuten geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles vrijwel zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt zo goed als zeker volgend seizoen in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder, maar beschikt wel over een beter doelsaldo (-19) dan PEC (-24).

7 minuten geleden
Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

1 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

2 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

17 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

17 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

17 uur geleden