Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gele kaart in Bremen wegens plagerig toneelstukje

Gele kaart in Bremen wegens plagerig toneelstukje

BREMEN (ANP) - Aanvaller Silas Wamangituka van VfB Stuttgart is in de gewonnen uitwedstrijd tegen Werder Bremen (1-2) met een gele kaart bestraft wegens respectloos gedrag richting de tegenstander. De 21-jarige Afrikaan kreeg in de laatste minuut zijn tweede treffer in het duel vrijwel cadeau van de thuisclub.

Doelman Jiri Pavlenka ging buiten zijn strafschopgebied in de fout, waarna Wamangituka alle tijd en ruimte kreeg om de bal in het verlaten doel te 'lopen'. Dat deed hij echter tergend langzaam en zijn provocerende getreuzel viel slecht bij enkele spelers van Werder Bremen, die woedend verhaal bij de doelpuntenmaker gingen halen. Ook de scheidsrechter kon het plagerige toneelstukje niet waarderen. Hij gaf Wamangituka de gele kaart wegens onsportief gedrag.

Meer uit Voetbal

Van de Sanden van het Mexicaanse Toluca transfervrij naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Shanice van de Sanden (33) gaat bij PSV voetballen. De aanvalster komt transfervrij over van het Mexicaanse Toluca en tekent een contract tot medio 2027. Van de Sanden sluit tijdens de voorbereiding op de tweede helft van het seizoen aan bij het elftal van Roeland ten Berge.

1 uur geleden
Depay haalt uit naar 'leugenachtig bestuur' Corinthians

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft na de bekerwinst in Brazilië met Corinthians hard uitgehaald naar het bestuur van de club. "Er zijn bestuursleden die onzin uitkramen in de media. Ze liegen ook over mij en over mijn salaris. Ze willen dat de supporters mij gaan haten, zodat ik vertrek", zei de topscorer van het Nederlands elftal na de zege op Vasco da Gama tegen Braziliaanse journalisten van O Globo.

1 uur geleden
Coach Guardiola: te zware spelers na kerstdiner doen niet mee

MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola heeft zijn spelers gewaarschuwd de komende kerstdagen niet te zwaar te tafelen. Iedereen die bij terugkeer op de training te veel is aangekomen, speelt zaterdag niet tegen Nottingham Forest. "Ze mogen eten, maar ik wil ze in de gaten houden. Ik heb een fitte selectie nodig", zei de Spaanse trainer tegen Britse media.

2 uur geleden
Depay helpt Corinthians met treffer aan winst Braziliaanse beker

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.

10 uur geleden
Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

16 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

16 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

17 uur geleden