
Gehuurde aanvaller Ighalo langer bij Manchester United
MACHESTER (ANP) - Odion Ighalo voetbalt nog zeker tot 31 januari 2021 bij Manchester United. De Engelse club huurt de Nigeriaanse aanvaller al sinds eind januari van het Chinese Shanghai Greenland Shenhua. De huurovereenkomst liep op 31 mei af en is nu met ruim een half jaar verlengd.
Vanwege het coronavirus en het dientengevolge stopzetten van de competitie kwam Ighalo pas tot vier optredens in de Premier League, steeds als invaller. Die competitie wordt op 17 juni zonder toeschouwers hervat. In de duels waarin hij als basisspeler begon, scoorde hij steeds: in de Europa League tegen Club Brugge en LASK, in de strijd om de FA Cup zelfs tweemaal tegen Derby County.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms beginnen zaterdag tijdens de finale van de Champions League in het basiselftal van VfL Wolfsburg. De drie Oranje-internationals zijn dit seizoen vaste waarden in het elftal van trainer Tommy Stroot.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft het vertrek van voetballer Burak Yilmaz bevestigd. De Eredivisieclub uit Limburg meldde zaterdag dat na gesprekken met alle betrokken partijen de wegen van Fortuna en Yilmaz officieel scheiden.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms staan zaterdag in de finale van de Champions League. De drie internationals van Oranje nemen het om 16.00 uur in Eindhoven met VfL Wolfsburg op tegen FC Barcelona. Het Philips-stadion is met 34.120 verkochte kaarten uitverkocht.
12 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Sergio Ramos (37) vertrekt bij Paris Saint-Germain, zo heeft de voetbalkampioen van Frankrijk vrijdag laten weten. De Spaanse verdediger, jarenlang een idool bij Real Madrid, heeft twee jaar in Parijs gespeeld. "Hij gaat de hoofdstad verlaten", aldus PSG in een verklaring. "We nemen met heel veel respect afscheid van hem."
17 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft niet het gevoel dat Antwerp in de strijd om de Belgische voetbaltitel brede steun heeft. "Iedereen is tegen ons", zegt de Nederlander. "Ik vind het mooi dat het Antwerp tegen de rest is. Daar houd ik wel van."
19 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Voetballer Mario Götze heeft zijn nog lopende contract bij Eintracht Frankfurt vroegtijdig verlengd. De voormalige speler van PSV tekende bij tot de zomer van 2026 bij de club uit de Bundesliga. Hij kwam de afgelopen zomer over uit Eindhoven.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Timon Wellenreuther blijft langer bij Feyenoord. De landskampioen uit Rotterdam heeft de optie in de huurovereenkomst met Anderlecht de 27-jarige doelman definitief over te nemen gelicht. Hij heeft voor twee jaar getekend bij Feyenoord.
20 uur geleden