Gehavende keeper Brouwer held van Heracles: wilde een kerel zijn
WAALWIJK (ANP) - Doelman Michael Brouwer van Heracles Almelo keepte de tweede helft van het duel met RKC Waalwijk met een gehavend gezicht. De bloederige wonden en dikke neus waren het gevolg van een harde botsing op slag van rust met Chris Lokesa. "Ik moet even een kerel zijn, zei ik tegen mezelf. Je ziet er niet uit, maar dat moet dan maar", zei hij na afloop van de wedstrijd bij ESPN.
De gewonde Brouwer groeide in de tweede helft uit tot de held van Heracles, dat de uitwedstrijd in Waalwijk met 2-1 won en na drie nederlagen op rij eindelijk weer eens won. De doelman verrichtte zeven cruciale reddingen en werd uitgeroepen tot 'man of the match'. "Het was een ongelukkige botsing. Hij ging voor de bal en ik ook. Je staat als keeper dan niet stil bij de risico's. Ik was blij dat ik kon doorgaan en belangrijk kon zijn voor de ploeg."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij punten verspeeld in een thuiswedstrijd. Na Excelsior (2-2) wist ook NEC (1-1) stand te houden in de Johan Cruijff ArenA. Ajax blijft vijfde op de ranglijst en heeft na acht speelronden een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord en 4 punten op PSV en AZ.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
12 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
13 uur geleden