Gehavende keeper Brouwer held van Heracles: wilde een kerel zijn
WAALWIJK (ANP) - Doelman Michael Brouwer van Heracles Almelo keepte de tweede helft van het duel met RKC Waalwijk met een gehavend gezicht. De bloederige wonden en dikke neus waren het gevolg van een harde botsing op slag van rust met Chris Lokesa. "Ik moet even een kerel zijn, zei ik tegen mezelf. Je ziet er niet uit, maar dat moet dan maar", zei hij na afloop van de wedstrijd bij ESPN.
De gewonde Brouwer groeide in de tweede helft uit tot de held van Heracles, dat de uitwedstrijd in Waalwijk met 2-1 won en na drie nederlagen op rij eindelijk weer eens won. De doelman verrichtte zeven cruciale reddingen en werd uitgeroepen tot 'man of the match'. "Het was een ongelukkige botsing. Hij ging voor de bal en ik ook. Je staat als keeper dan niet stil bij de risico's. Ik was blij dat ik kon doorgaan en belangrijk kon zijn voor de ploeg."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
8 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
17 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geleden