Gehavende keeper Brouwer held van Heracles: wilde een kerel zijn
WAALWIJK (ANP) - Doelman Michael Brouwer van Heracles Almelo keepte de tweede helft van het duel met RKC Waalwijk met een gehavend gezicht. De bloederige wonden en dikke neus waren het gevolg van een harde botsing op slag van rust met Chris Lokesa. "Ik moet even een kerel zijn, zei ik tegen mezelf. Je ziet er niet uit, maar dat moet dan maar", zei hij na afloop van de wedstrijd bij ESPN.
De gewonde Brouwer groeide in de tweede helft uit tot de held van Heracles, dat de uitwedstrijd in Waalwijk met 2-1 won en na drie nederlagen op rij eindelijk weer eens won. De doelman verrichtte zeven cruciale reddingen en werd uitgeroepen tot 'man of the match'. "Het was een ongelukkige botsing. Hij ging voor de bal en ik ook. Je staat als keeper dan niet stil bij de risico's. Ik was blij dat ik kon doorgaan en belangrijk kon zijn voor de ploeg."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."
10 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
35 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
6 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
16 uur geleden