Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gehavende keeper Brouwer held van Heracles: wilde een kerel zijn

Gehavende keeper Brouwer held van Heracles: wilde een kerel zijn

WAALWIJK (ANP) - Doelman Michael Brouwer van Heracles Almelo keepte de tweede helft van het duel met RKC Waalwijk met een gehavend gezicht. De bloederige wonden en dikke neus waren het gevolg van een harde botsing op slag van rust met Chris Lokesa. "Ik moet even een kerel zijn, zei ik tegen mezelf. Je ziet er niet uit, maar dat moet dan maar", zei hij na afloop van de wedstrijd bij ESPN.

De gewonde Brouwer groeide in de tweede helft uit tot de held van Heracles, dat de uitwedstrijd in Waalwijk met 2-1 won en na drie nederlagen op rij eindelijk weer eens won. De doelman verrichtte zeven cruciale reddingen en werd uitgeroepen tot 'man of the match'. "Het was een ongelukkige botsing. Hij ging voor de bal en ik ook. Je staat als keeper dan niet stil bij de risico's. Ik was blij dat ik kon doorgaan en belangrijk kon zijn voor de ploeg."

Meer uit Voetbal

Minuut stilte bij Nederland - Duitsland voor Bartina Koeman

ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.

9 uur geleden
Casparij en City beginnen Champions League met 2-2 bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.

11 uur geleden
Real Madrid wil af van La Liga-voorzitter Tebas na kritiek

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.

14 uur geleden
Ajacied Dolberg langere tijd aan de kant door blessure bij Denen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.

16 uur geleden
KNVB na brief Infantino: vertrouwen hiermee nog niet hersteld

ZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.

17 uur geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Blessin aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.

17 uur geleden
Real Madrid-aanvoerder Valverde loopt enkelblessure op

MADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).

18 uur geleden