Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gehavend Paris Saint-Germain verliest bij Monaco

Gehavend Paris Saint-Germain verliest bij Monaco

MONACO (ANP) - Een gehavend Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie een nederlaag geleden. De sterrenformatie was in het topduel niet opgewassen tegen AS Monaco, dat op eigen veld won met 3-1. Monaco staat nu tweede, nog wel op 7 punten van de koploper uit Parijs.

Aleksandr Golovin, een Rus, zette Monaco al na 4 minuten op voorsprong. Wissam Ben Yedder zorgde na ruim een kwartier voor de 2-0. Vervolgens deed PSG via Warren Zaïre-Emery wat terug, maar door opnieuw Ben Yedder liep de thuisclub nog voor rust weer uit.

Bij PSG heerst een griepvirus, waardoor enkele spelers ontbraken. De club heeft vooralsnog geen specifieke namen genoemd, maar zei wel er alles aan te doen de situatie onder controle te houden. Wat de consequenties zijn voor de wedstrijd tegen Bayern München dinsdag in de achtste finales van de Champions League is vooralsnog niet duidelijk.

Aan- en afwezigen PSG

In elk geval begonnen belangrijke spelers als de Marokkaan Achraf Hakimi en de Spanjaard Sergio Ramos op de bank bij PSG. Ze vielen wel in.

Lionel Messi en Kylian Mbappé ontbraken wegens blessure. Het is onzeker of Messi komende week kan spelen tegen Bayern München. Mbappé doet dat zeker niet.

Galtier bezorgd

Trainer Christophe Galtier van PSG zei met het oog op de ontmoeting met de Duitse kampioen bezorgd te zijn. "Het is duidelijk dat we in een moeilijke fase verkeren. Dat heeft voor een groot deel te maken met de personele problemen. Veel spelers zijn niet fit, waardoor we steeds de organisatie ingrijpend moeten aanpassen. Dat is heel lastig. We zijn niet in staat tijdens de wedstrijd een tegenslag op te vangen. Op dit moment staan we er niet goed voor, daar wil ik niet omheen draaien."

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

3 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

10 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

12 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

13 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

15 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

15 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

17 uur geleden