Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gefrustreerde Pliskova uitgeschakeld in Australian Open

Gefrustreerde Pliskova uitgeschakeld in Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Tsjechische tennisster Karolina Pliskova is uitgeschakeld in de derde ronde van de Australian Open. De voormalige nummer 1 van de wereld, die als zesde was geplaatst in het grand slam van Melbourne, verloor in twee sets van haar landgenote Karilona Muchova: 5-7 5-7.

Pliskova had vooral ruzie met zichzelf in de partij en reageerde haar frustraties af op haar racket. De umpire nam haar een punt af nadat ze voor de tweede keer haar racket wegsmeet. De tweede keer deed ze dat in de spelerstunnel uit het zicht van de umpire, maar een official was getuige en gaf het vergrijp alsnog door.

Het strafpunt maakte voor even beter tennis los bij Pliskova. Ze won in de tweede set vijf games op rij, maar vervolgens ging het weer helemaal mis en won Muchova zeven games op rij en daarmee de partij. Muchova treft in de vierde ronde de Belgische Elise Mertens, die superieur was aan de Zwitserse Belinda Bencic. Mertens won in een goed uur in twee sets: 6-2 6-1.

Elina Svitolina moest even op gang komen tegen Joelia Poetintseva, maar toen de nummer vijf van de plaatsingslijst uit Oekraïne haar slag gevonden had, rekende ze snel af met haar Kazachse tegenstander: 6-4 6-0. Bij een achterstand van 4-3 in de eerste set kwam Svitolina op stoom en won de volgende negen games. Ze neemt het in de vierde ronde op tegen de ongeplaatste Amerikaanse Jessica Pegula, die in de derde ronde veel te sterk was voor de Franse Kristina Mladenovic: 6-2 6-1.

Meer uit Sport

Shorttrackster Fontana wint op EK 1500 meter, zilver voor Deltrap

TILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoë Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.

1 uur geleden
Venus Williams (45) als oudste deelnemer snel klaar in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.

2 uur geleden
Nederlandse shorttrackers pakken op EK goud op gemengde aflossing

TILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.

2 uur geleden
Alcaraz zonder setverlies naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiër Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.

2 uur geleden
Pijnlijke uitschakeling Lamens in eerste ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Suzan Lamens is uitgeschakeld in de eerste ronde van de Australian Open. De beste tennisster van Nederland leed in Melbourne een pijnlijke nederlaag in drie sets (6-3 5-7 2-6) tegen de voor Oostenrijk uitkomende Russische Anastasia Potapova.

4 uur geleden
Zverev bereikt na haperende start tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft na een aarzelende start de tweede ronde bereikt van de Australian Open. De nummer 3 van de wereld rekende in vier sets af met de Canadees Gabriel Diallo: 6-7 (1) 6-1 6-4 6-2.

7 uur geleden
Handballers verliezen op EK van Zweden ondanks sterk begin

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handbalmannen hebben hun eerste duel op het EK verloren van Zweden. Ondanks het verlies liet de ploeg van bondscoach Staffan Olsson zich van zijn beste kant zien. Tegen de recordwinnaar van het EK en medegastland van dit toernooi werd het 36-31.

17 uur geleden