Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen zorgen om hart van wielrenner Colbrelli na onderzoek

Geen zorgen om hart van wielrenner Colbrelli na onderzoek

GIRONA (ANP) - De Italiaanse wielrenner Sonny Colbrelli heeft geen problemen met zijn hart. Zijn ploeg Bahrain-Victorious maakte dat bekend na medisch onderzoek in het ziekenhuis van Girona. Colbrelli zakte maandag na de eerste etappe van de Ronde van Catalonië in elkaar en moest gereanimeerd worden.

De 31-jarige Italiaan werd daarna naar het ziekenhuis in Girona gebracht. "Hij was toen bij bewustzijn en voelde zich oké", aldus Bahrain-Victorious dinsdagochtend in een update. "Hij heeft contact met zijn familie en vrienden terwijl hij herstelt in het ziekenhuis. Sonny ondergaat vandaag meer tests om de oorzaak van het incident van maandag te achterhalen. Alle hartonderzoeken die zijn uitgevoerd, leverden geen reden tot zorg op en lieten geen aangetaste functies zien."

Colbrelli, die afgelopen najaar Europees kampioen op de weg werd en daarna ook Parijs-Roubaix won, was in de eerste etappe als tweede gefinisht achter de Australiër Michael Matthews. De Italiaan liet vanuit het ziekenhuis op de sociale media ook alweer van zich horen. Colbrelli stapte onlangs vanwege bronchitis af in Parijs-Nice en sloeg om die reden zaterdag de klassieker Milaan-Sanremo over.

Meer uit Sport

Nederlandse waterpolosters verliezen van VS bij World Cup

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben bij de World Cup in de tweede groepsronde verloren van de Verenigde Staten. De ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis verloor in Zwemcentrum Rotterdam met 12-10. Bij rust stond het 6-4 voor de Amerikanen.

1 uur geleden
Wielrenster Bossuyt wint tweede etappe Vuelta Femenina

SAN CIBRAO DAS VIÑAS (ANP) - Wielrenster Shari Bossuyt heeft de tweede etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De Belgische van AG Insurance-Soudal was in de eindsprint van een uitgedund peloton de snelste en kwam als eerste over de finish in San Cibrao das Viñas.

4 uur geleden
Van Sliedregt stopt als bondscoach Nederlandse basketbalsters

AMSTERDAM (ANP) - Vincent van Sliedregt stopt als bondscoach van de Nederlandse basketbalsters. Dat meldt de Nederlandse basketbalbond op de website. Van Sliedregt bereikte recent met de Nederlandse vrouwen de tweede kwalificatieronde voor het EK van 2027. Die ronde begint in november.

7 uur geleden
Onderzoek: 1 op de 3 sporters ervaart grensoverschrijdend gedrag

ARNHEM (ANP) - In het seizoen 2024-2025 heeft ruim één op de drie sporters te maken gehad met grensoverschrijdend gedrag. Ruim de helft daarvan besloot het voorval niet te melden of te bespreken. Dat blijkt uit onderzoek onder sporters van 16 jaar en ouder die in het seizoen 2024-2025 actief waren bij verenigingen, uitgevoerd in opdracht van het Centrum Veilige Sport Nederland en NOC*NSF.

8 uur geleden
Wielertalent Seixas (19) debuteert deze zomer in Tour de France

PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.

10 uur geleden
Toptennissers klagen in open brief over prijzengeld Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.

10 uur geleden
Wielrenster Vos stapt af in Vuelta Femenina om sleutelbeenbreuk

DEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.

11 uur geleden