Geen zorgen om hart van wielrenner Colbrelli na onderzoek
GIRONA (ANP) - De Italiaanse wielrenner Sonny Colbrelli heeft geen problemen met zijn hart. Zijn ploeg Bahrain-Victorious maakte dat bekend na medisch onderzoek in het ziekenhuis van Girona. Colbrelli zakte maandag na de eerste etappe van de Ronde van Catalonië in elkaar en moest gereanimeerd worden.
De 31-jarige Italiaan werd daarna naar het ziekenhuis in Girona gebracht. "Hij was toen bij bewustzijn en voelde zich oké", aldus Bahrain-Victorious dinsdagochtend in een update. "Hij heeft contact met zijn familie en vrienden terwijl hij herstelt in het ziekenhuis. Sonny ondergaat vandaag meer tests om de oorzaak van het incident van maandag te achterhalen. Alle hartonderzoeken die zijn uitgevoerd, leverden geen reden tot zorg op en lieten geen aangetaste functies zien."
Colbrelli, die afgelopen najaar Europees kampioen op de weg werd en daarna ook Parijs-Roubaix won, was in de eerste etappe als tweede gefinisht achter de Australiër Michael Matthews. De Italiaan liet vanuit het ziekenhuis op de sociale media ook alweer van zich horen. Colbrelli stapte onlangs vanwege bronchitis af in Parijs-Nice en sloeg om die reden zaterdag de klassieker Milaan-Sanremo over.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Joep Wennemars sprak na afloop van de 1500 meter op de Olympische Spelen van een "klotefilm". De 23-jarige schaatser eindigde in het Milano Speed Skating Stadium als vierde. Eerder greep hij op de 1000 meter ook net naast een medaille, toen de Chinees Lian Ziwen hem hinderde op de kruising.
17 minuten geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis heeft gedroomd van een podiumplek op de 1500 meter. Dat zei hij na zijn bronzen race in een emotioneel interview met de NOS. "Het voelde alsof ik gewonnen had", zei Nuis. "Vanaf meter één verliep het precies zoals ik wilde."
17 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Olympische Spelen zijn op een grote teleurstelling uitgedraaid voor Team Essent. De ploeg van coach Jac Orie behaalde in Milaan geen enkele medaille bij het langebaanschaatsen. Daarmee kwam een einde aan een lange reeks successen van Orie op de Spelen.
56 minuten geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis heeft bij de Spelen van Milaan brons veroverd op de 1500 meter. De 36-jarige titelverdediger moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.42,82 de titel laten aan de Chinees Ning Zhongyan. Die won in een olympisch record van 1.41,98 en troefde daarmee topfavoriet Jordan Stolz af. De Amerikaan werd tweede in 1.42,75. Joep Wennemars eindigde met 1.43,05 als vierde.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bukayo Saka (24) heeft zijn contract bij Arsenal verlengd. De club uit Londen spreekt van een contract voor de "lange termijn", zonder een contractduur te noemen. Volgens Britse media heeft de Engelse aanvaller bijgetekend tot 2031.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse president Frank-Walter Steinmeier zou het geweldig vinden als Duitsland de Olympische Spelen en Paralympische Spelen in 2040 of 2044 zou houden. Maar hij is geen voorstander van een poging de Zomerspelen in 2036 al naar zijn land te halen omdat het dan honderd jaar geleden is dat de Spelen in Berlijn waren.
2 uur geledenBORMIO (ANP/AFP) - De Rus Nikita Filippov heeft de neutrale atleten donderdag de eerste medaille van deze Olympische Winterspelen bezorgd. Hij behaalde op het debuterende onderdeel toerskiën, in het Engels ski mountaineering, zilver op de sprint. De Spanjaard Oriol Cardona Coll won in het Italiaanse Bormio de tweede gouden medaille ooit voor het land op de Winterspelen en de eerste sinds 1972.
3 uur geleden