Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen zorgen bij Oranje om coronaperikelen bij Schotland

Geen zorgen bij Oranje om coronaperikelen bij Schotland

ALMANCIL (ANP) - De KNVB maakt zich geen zorgen om de coronaperikelen bij Schotland, dat woensdagavond de tegenstander is van het Nederlands elftal. Eén van de Schotse voetballer testte dinsdag positief op het coronavirus en zes spelers doen uit voorzorg niet mee. "We houden ons al geruime tijd aan een uitvoerig en streng protocol, dat is bedoeld om de situatie 'veilig' te houden", zegt een woordvoerder van Oranje. Volgens hem zijn er geen zorgen over mogelijke risico's.

De oefeninterland in het Estádio Algarve in de Portugese stad Almancil begint om 20.45 uur. Schotland, dat net als Oranje meedoet aan het EK, is op trainingskamp in de buurt van de Spaanse stad Alicante. Bondscoach Steve Clarke besloot volgens BBC Schotland om naast de positief geteste middenvelder John Fleck nog zes spelers achter te laten in Spanje. Weliswaar hadden zij allemaal een negatieve coronatest, maar uit voorzorg doen ze niet mee.

"De Schotse bond heeft zeer adequaat gehandeld en ons voortdurend op de hoogte gehouden", aldus de KNVB. Clarke heeft nu slechts negentien spelers tot zijn beschikking voor het duel met Oranje.

Meer uit Voetbal

Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

21 minuten geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

2 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

2 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

3 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

3 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

4 uur geleden
Doelman Neuer (40) keert terug bij Duitsland op WK voetbal

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.

4 uur geleden