Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen zorgen bij Koeman na opstappen voorzitter Bartomeu bij Barça

Geen zorgen bij Koeman na opstappen voorzitter Bartomeu bij Barça

BARCELONA (ANP/RTR) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona maakt zich geen zorgen over zijn positie, ook al is de man die hem aanstelde afgelopen week opgestapt. Voorzitter Josep Bartomeu wachtte de verkiezingen van volgende maand niet af en legde dinsdag zijn functie neer. De andere bestuursleden volgden zijn voorbeeld.

"Ik heb geen idee of dit gevolgen heeft voor mij, dat is niet in mijn handen", zei Koeman tijdens een persconferentie. "Ik doe hier hard mijn best met als doel prijzen te winnen. De rest is bijzaak. Er wordt gesproken over verandering, maar ik maak me er niet druk om. Ik richt me op mijn taken."

Door het gebrek aan financiële daadkracht, de ruzie met sterspeler Lionel Messi die bijna vertrok, en de tegenvallende prestaties in het afgelopen seizoen was de positie van Bartomeu onder grote druk komen te staan. Toch stelde de 57-jarige preses deze zomer Koeman aan als opvolger van de ontslagen Quique Setién.

"Vanaf nu komen de kandidaten naar voren en die zullen hun plannen lanceren. We zullen wel zien wie de volgende voorzitter wordt", aldus Koeman, die zaterdag met zijn ploeg aantreedt tegen Alavés en na twee competitienederlagen op rij (Real Madrid en Getafe) een overwinning goed kan gebruiken.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

55 minuten geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

13 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

13 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

14 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

15 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

17 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

18 uur geleden