Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen zorgen bij Feyenoord na 'schrikmomentje' met Kasanwirjo

Geen zorgen bij Feyenoord na 'schrikmomentje' met Kasanwirjo

EMMEN (ANP) - Feyenoord heeft geen zorgen om Neraysho Kasanwirjo. De verdediger van de landskampioen ging kort na afloop van de wedstrijd tegen FC Emmen op de grond liggen. Bezorgde spelers van Feyenoord omringden de voetballer, die ademhalingsproblemen leek te hebben. Hij werd afgevoerd op een brancard.

"Het gaat goed met hem. Hij is gewoon bij bewustzijn," vertelde trainer Arne Slot bij ESPN. "Dat is hij ook de hele tijd geweest, overigens, maar de dokter en de medische staf waren er heel snel bij om hem in de zijligging te leggen. Dat schijnt dan nodig te zijn om adem te kunnen halen. In de kleedkamer zag ik alweer een glimlach op zijn gezicht en was hij aanspreekbaar voor alles en iedereen."

In eerste instantie was er schrik bij de coach. "De schrik zat er wel even in, omdat je helaas te vaak dit soort beelden ziet met een verschrikkelijke afloop. Als je dan ziet dat mensen om hem heen gaan staan, schrik je wel even. Toen ik erbij kwam, hoorde ik dat hij bij bewustzijn was en zag ik dat zijn ogen open waren. Dat gaf een geruststellend gevoel."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

1 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

2 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

2 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

2 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

2 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

6 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

10 uur geleden