Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen zorgen bij Feyenoord na 'schrikmomentje' met Kasanwirjo

Geen zorgen bij Feyenoord na 'schrikmomentje' met Kasanwirjo

EMMEN (ANP) - Feyenoord heeft geen zorgen om Neraysho Kasanwirjo. De verdediger van de landskampioen ging kort na afloop van de wedstrijd tegen FC Emmen op de grond liggen. Bezorgde spelers van Feyenoord omringden de voetballer, die ademhalingsproblemen leek te hebben. Hij werd afgevoerd op een brancard.

"Het gaat goed met hem. Hij is gewoon bij bewustzijn," vertelde trainer Arne Slot bij ESPN. "Dat is hij ook de hele tijd geweest, overigens, maar de dokter en de medische staf waren er heel snel bij om hem in de zijligging te leggen. Dat schijnt dan nodig te zijn om adem te kunnen halen. In de kleedkamer zag ik alweer een glimlach op zijn gezicht en was hij aanspreekbaar voor alles en iedereen."

In eerste instantie was er schrik bij de coach. "De schrik zat er wel even in, omdat je helaas te vaak dit soort beelden ziet met een verschrikkelijke afloop. Als je dan ziet dat mensen om hem heen gaan staan, schrik je wel even. Toen ik erbij kwam, hoorde ik dat hij bij bewustzijn was en zag ik dat zijn ogen open waren. Dat gaf een geruststellend gevoel."

Meer uit Voetbal

RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

1 uur geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

1 uur geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

1 uur geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

1 uur geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

1 uur geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

1 uur geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

3 uur geleden