Geen wraakgevoelens bij Real-coach Ancelotti voor duel met Bayern
MÜNCHEN (ANP/DPA/AFP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft "geen wraakgevoelens" overgehouden aan zijn ontslag bij Bayern München in 2017. Dat zei de Italiaanse coach in aanloop naar het onderlinge duel in de halve finale van de Champions League van dinsdag.
Ancelotti, die Bayern naar de landstitel in 2017 leidde, werd in München al na vijftien maanden ontslagen. "Het had langer kunnen duren", wilde Ancelotti nog kwijt op een persconferentie. "Ik heb zeer goede herinneringen aan de stad."
De Italiaanse coach was ook vol lof over het huidige Bayern en trainer Thomas Tuchel. "Een tactisch genie", zei hij over de vertrekkende coach van de nummer 2 van Duitsland.
Spectaculair
Het was Ancelotti niet ontgaan dat Bayern in de kwartfinales Arsenal had uitgeschakeld (2-2 en 1-0). "Bayern speelde spectaculaire duels met Arsenal, een van de beste teams van Europa. Het is tekenend voor de kwaliteit en de geschiedenis van de club, die vergelijkbaar is met onze historie in deze competitie", aldus Ancelotti.
Real Madrid schakelde zelf titelverdediger Manchester City na strafschoppen uit in de kwartfinale. Na een doelpuntrijk gelijkspel in Madrid (3-3) eindigde de return in Manchester in 1-1. De wedstrijd tussen Bayern en Real Madrid begint dinsdag om 21.00 uur in München.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
29 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
32 minuten geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
6 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
12 uur geleden