Geen wraakgevoelens bij Real-coach Ancelotti voor duel met Bayern
MÜNCHEN (ANP/DPA/AFP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft "geen wraakgevoelens" overgehouden aan zijn ontslag bij Bayern München in 2017. Dat zei de Italiaanse coach in aanloop naar het onderlinge duel in de halve finale van de Champions League van dinsdag.
Ancelotti, die Bayern naar de landstitel in 2017 leidde, werd in München al na vijftien maanden ontslagen. "Het had langer kunnen duren", wilde Ancelotti nog kwijt op een persconferentie. "Ik heb zeer goede herinneringen aan de stad."
De Italiaanse coach was ook vol lof over het huidige Bayern en trainer Thomas Tuchel. "Een tactisch genie", zei hij over de vertrekkende coach van de nummer 2 van Duitsland.
Spectaculair
Het was Ancelotti niet ontgaan dat Bayern in de kwartfinales Arsenal had uitgeschakeld (2-2 en 1-0). "Bayern speelde spectaculaire duels met Arsenal, een van de beste teams van Europa. Het is tekenend voor de kwaliteit en de geschiedenis van de club, die vergelijkbaar is met onze historie in deze competitie", aldus Ancelotti.
Real Madrid schakelde zelf titelverdediger Manchester City na strafschoppen uit in de kwartfinale. Na een doelpuntrijk gelijkspel in Madrid (3-3) eindigde de return in Manchester in 1-1. De wedstrijd tussen Bayern en Real Madrid begint dinsdag om 21.00 uur in München.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
9 minuten geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
9 minuten geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
10 minuten geledenVILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.
38 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.
39 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.
57 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.
2 uur geleden