Geen wraakgevoelens bij Real-coach Ancelotti voor duel met Bayern
MÜNCHEN (ANP/DPA/AFP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft "geen wraakgevoelens" overgehouden aan zijn ontslag bij Bayern München in 2017. Dat zei de Italiaanse coach in aanloop naar het onderlinge duel in de halve finale van de Champions League van dinsdag.
Ancelotti, die Bayern naar de landstitel in 2017 leidde, werd in München al na vijftien maanden ontslagen. "Het had langer kunnen duren", wilde Ancelotti nog kwijt op een persconferentie. "Ik heb zeer goede herinneringen aan de stad."
De Italiaanse coach was ook vol lof over het huidige Bayern en trainer Thomas Tuchel. "Een tactisch genie", zei hij over de vertrekkende coach van de nummer 2 van Duitsland.
Spectaculair
Het was Ancelotti niet ontgaan dat Bayern in de kwartfinales Arsenal had uitgeschakeld (2-2 en 1-0). "Bayern speelde spectaculaire duels met Arsenal, een van de beste teams van Europa. Het is tekenend voor de kwaliteit en de geschiedenis van de club, die vergelijkbaar is met onze historie in deze competitie", aldus Ancelotti.
Real Madrid schakelde zelf titelverdediger Manchester City na strafschoppen uit in de kwartfinale. Na een doelpuntrijk gelijkspel in Madrid (3-3) eindigde de return in Manchester in 1-1. De wedstrijd tussen Bayern en Real Madrid begint dinsdag om 21.00 uur in München.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
11 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden