Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen winnaar in Eredivisieduel tussen Heerenveen en Fortuna

Geen winnaar in Eredivisieduel tussen Heerenveen en Fortuna

HEERENVEEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen sc Heerenveen en Fortuna Sittard is in een gelijkspel geëindigd. In Heerenveen werd het 2-2. Voor beide ploegen was het het eerste punt na meerdere nederlagen.

Fortuna blijft door het gelijkspel Heerenveen voor op de ranglijst. De Limburgers hebben 26 punten en staan achtste. Heerenveen staat met 25 punten tiende.

Heerenveen had na de zege op NAC verloren van Quick Boys in de beker en van Ajax en FC Groningen in de competitie. Fortuna won nog niet in 2025 en leed forse nederlagen tegen Go Ahead Eagles, NEC en PEC Zwolle.

Laatste speelminuut

De thuisploeg van coach Robin van Persie kwam al in de 8e minuut op voorsprong. Levi Smans kreeg de bal van Marcus Linday en zijn schot ging via Ryan Fosso in het doel. Fortuna kreeg in de 14e minuut een strafschop na een overtreding van Ilias Sebaoui. Kristoffer Peterson faalde niet en schoot in de linkerbenedenhoek raak.

Heerenveen kreeg in de tweede helft kansen via Espen van Ee en debutant Eser Gürbüz. Een schot van laatstgenoemde belandde ook hard tegen het hoofd van Ivo Pinto die kort moest worden behandeld en niet verder kon. De 17-jarige Gürbüz leek Heerenveen in de 82e minuut de zege te bezorgen met een schot in de linkerbovenhoek. In de laatste officiële speelminuut kopte Rodrigo Guth de bezoekers uit Sittard echter opnieuw op gelijke hoogte.

Meer uit Sport

Handbalsters treffen Noorwegen bij bereiken halve finale WK

DORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.

1 uur geleden
Vier jaar celstraf voor kickbokser Ben Saddik wegens ontvoering

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.

5 uur geleden
Red Bull bevestigt vertrek topadviseur Marko na ruim 20 jaar

MILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.

7 uur geleden
Klamer beëindigt na lang nadenken triatlonloopbaan

BEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.

13 uur geleden
F1-kampioen Norris neemt nummer 1 over van Verstappen

ABU DHABI (ANP/RTR) - Lando Norris, de nieuwe wereldkampioen in de Formule 1, neemt volgend seizoen startnummer 1 over van de uitgetreden wereldkampioen Max Verstappen. Dat vertelde de Britse coureur van McLaren tegen persbureau Reuters, nadat hij een dag eerder Verstappen met 2 punten van de vijfde wereldtitel had afgehouden.

1 dag geleden
Handbalsters verslaan titelverdediger Frankrijk op hoofdronde WK

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land hun zesde overwinning geboekt en de hoofdronde als groepswinnaar afgesloten. De ploeg van bondscoach Henrik Signell won in de handbalarena in Ahoy Rotterdam het laatste duel in de hoofdronde knap van titelverdediger Frankrijk (26-23). Oranje was net als Frankrijk al zeker van een plek in de kwartfinale. De Franse ploeg kwam geen moment op voorsprong.

1 dag geleden
Opnieuw wereldbekerzege voor springruiter Greve

LA CORUÑA (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft zondag in het Noord-Spaanse La Coruña zijn tweede wereldbekerwedstrijd op rij gewonnen. Met de tienjarige merrie Pretty Woman van 't Paradijs N.O.P. bleef de ruiter uit Markelo foutloos in de barrage. Hij hield de Noorse Oda Charlotte Lynvaer (Carabella vd Neyen Z) en de Fransman Simon Delestre (Golden Boy DK) achter zich.

2 dagen geleden