
Geen winnaar bij Valencia - Atlético Madrid
VALENCIA (ANP) - De topper tussen Valencia en Atlético Madrid in La Liga heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Mestalla eindigde in 2-2 en daar schieten beide ploegen in de achtervolging op koploper Real Madrid en FC Barcelona niet zo veel mee op. Atlético staat vierde met 40 punten. Valencia zesde met twee punten minder. Koploper Real heeft 52 punten.
Atlético kwam tot twee keer toe op voorsprong in Valencia. Marcos Llorente schoot de ploeg van coach Diego Simeone na een kwartier op 1-0. Gabriel Paulista maakte in de 40e minuut gelijk voor Valencia, waar doelman Jasper Cillessen nog altijd ontbreekt. Drie minuten later zorgde Thomas Partey opnieuw voor de voorsprong voor de Madrilenen.
Na bijna een uur bracht Geoffrey Kondogbia Valencia nog eens op gelijke hoogte. Zijn 2-2 bleek ook de eindstand.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Atlético Madrid-trainer Diego Simeone begrijpt de frustratie van de fans na de slechte start van het seizoen. Atlético kwam zaterdag op eigen veld niet verder dan 1-1 tegen het gepromoveerde Elche, na in het eerste competitieduel al een nederlaag te hebben geleden tegen Espanyol. Simeone uitte zijn frustratie tegen Elche zelf na een niet gegeven strafschop in de blessuretijd, wat hem een gele kaart opleverde.
2 uur geledenVANCOUVER/DALLAS (ANP/AFP) - De vedettes Son Heung-min en Thomas Müller hebben hun eerste doelpunten gemaakt in de Amerikaanse MLS. De Zuid-Koreaanse oud-speler van Tottenham Hotspur benutte voor Los Angeles FC al vroeg een vrije trap tegen FC Dallas (1-1-eindstand). Müller bezorgde zijn nieuwe ploeg Vancouver Whitecaps in de veertiende minuut van de blessuretijd vanaf de strafschopstip een zege op St. Louis (3-2).
4 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona heeft ondanks een slechte start de tweede zege geboekt in La Liga. De ploeg van coach Hansi Flick won met 3-2 bij Levante en is daarmee voorlopig koploper in Spanje met zes punten uit twee duels.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft het eerste punt gepakt in de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia kon een 2-0-voorsprong tegen FC Volendam niet vasthouden en moest genoegen nemen met een gelijkspel: 2-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV lijkt al vroeg in het seizoen zijn draai te hebben gevonden. Na de overwinningen op Sparta (6-1) en FC Twente (0-2) volgde tegen FC Groningen de derde zege: 4-2. De ploeg van trainer Peter Bosz kende in Eindhoven wel moeilijke momenten tegen de bezoekers en miste vooral in de eerste helft de nodige kansen, maar won toch redelijk solide dankzij een doeltreffender tweede helft. Guus Til, Esmir Bajraktarevic (twee keer) en Ruben van Bommel maakten de doelpunten.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal naar een zege in de tweede wedstrijd van het seizoen geleid. De club uit Londen won met 5-0 van Leeds United. Arsenal gaat daardoor aan de leiding in de Premier League met 6 punten. Tottenham Hotspur, dat eerder op de dag 2-0 won bij Manchester City, heeft evenveel punten, maar het doelsaldo van Arsenal is iets beter.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft ook zijn derde wedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie tot een goed einde gebracht. De landskampioen won in Eindhoven met 4-2 van FC Groningen. De ploeg van Peter Bosz nam de eerste plaats in de stand over van NEC Nijmegen, dat zondag bij winst op NAC Breda ook op 9 punten komt.
17 uur geleden