Geen winnaar bij Valencia - Atlético Madrid
VALENCIA (ANP) - De topper tussen Valencia en Atlético Madrid in La Liga heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Mestalla eindigde in 2-2 en daar schieten beide ploegen in de achtervolging op koploper Real Madrid en FC Barcelona niet zo veel mee op. Atlético staat vierde met 40 punten. Valencia zesde met twee punten minder. Koploper Real heeft 52 punten.
Atlético kwam tot twee keer toe op voorsprong in Valencia. Marcos Llorente schoot de ploeg van coach Diego Simeone na een kwartier op 1-0. Gabriel Paulista maakte in de 40e minuut gelijk voor Valencia, waar doelman Jasper Cillessen nog altijd ontbreekt. Drie minuten later zorgde Thomas Partey opnieuw voor de voorsprong voor de Madrilenen.
Na bijna een uur bracht Geoffrey Kondogbia Valencia nog eens op gelijke hoogte. Zijn 2-2 bleek ook de eindstand.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
23 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
36 minuten geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
37 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
46 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.
49 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich voor het eerst geplaatst voor de Champions League. De Nijmegenaren wonnen op de laatste speeldag in de Eredivisie met 2-1 van Go Ahead Eagles en profiteerden van de ruime nederlaag van FC Twente bij PSV (5-1). NEC eindigde als derde en stroomt in de Champions League in de derde voorronde in.
50 minuten geleden