Geen winnaar bij Valencia - Atlético Madrid
VALENCIA (ANP) - De topper tussen Valencia en Atlético Madrid in La Liga heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Mestalla eindigde in 2-2 en daar schieten beide ploegen in de achtervolging op koploper Real Madrid en FC Barcelona niet zo veel mee op. Atlético staat vierde met 40 punten. Valencia zesde met twee punten minder. Koploper Real heeft 52 punten.
Atlético kwam tot twee keer toe op voorsprong in Valencia. Marcos Llorente schoot de ploeg van coach Diego Simeone na een kwartier op 1-0. Gabriel Paulista maakte in de 40e minuut gelijk voor Valencia, waar doelman Jasper Cillessen nog altijd ontbreekt. Drie minuten later zorgde Thomas Partey opnieuw voor de voorsprong voor de Madrilenen.
Na bijna een uur bracht Geoffrey Kondogbia Valencia nog eens op gelijke hoogte. Zijn 2-2 bleek ook de eindstand.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV speelt op woensdagavond 4 februari in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen sc Heerenveen. Het duel in Eindhoven begint om 21.00 uur. NEC en FC Volendam treffen elkaar die avond om 18.45 uur in Nijmegen.
34 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is Victor Jensen vermoedelijk de rest van het seizoen kwijt. De Deense middenvelder heeft een zware knieblessure opgelopen in de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen FC Volendam afgelopen zondag. De 25-jarige Jensen staat volgens een bericht op de website van de Eredivisieclub een langdurige revalidatie te wachten en is maanden uitgeschakeld.
37 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse regering is geen voorstander van een boycot van het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In verschillende Europese landen wordt daartoe opgeroepen vanwege de dreigementen van de Amerikaanse president Donald Trump rond Groenland.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Tay Abed (21) stapt van PSV over naar het Spaanse Levante. Dat heeft de Eindhovense club bekendgemaakt. De aanvaller heeft een contract tot medio 2029 getekend. Levante speelt op het hoogste niveau in Spanje.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
15 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
15 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
17 uur geleden