Geen winnaar bij Valencia - Atlético Madrid
VALENCIA (ANP) - De topper tussen Valencia en Atlético Madrid in La Liga heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Mestalla eindigde in 2-2 en daar schieten beide ploegen in de achtervolging op koploper Real Madrid en FC Barcelona niet zo veel mee op. Atlético staat vierde met 40 punten. Valencia zesde met twee punten minder. Koploper Real heeft 52 punten.
Atlético kwam tot twee keer toe op voorsprong in Valencia. Marcos Llorente schoot de ploeg van coach Diego Simeone na een kwartier op 1-0. Gabriel Paulista maakte in de 40e minuut gelijk voor Valencia, waar doelman Jasper Cillessen nog altijd ontbreekt. Drie minuten later zorgde Thomas Partey opnieuw voor de voorsprong voor de Madrilenen.
Na bijna een uur bracht Geoffrey Kondogbia Valencia nog eens op gelijke hoogte. Zijn 2-2 bleek ook de eindstand.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
20 minuten geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
14 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
17 uur geleden