Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen winnaar bij aantrekkelijk duel tussen Heracles en Fortuna

Geen winnaar bij aantrekkelijk duel tussen Heracles en Fortuna

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo en Fortuna Sittard hebben elkaar in een aantrekkelijk duel in evenwicht gehouden. Het duel in Almelo eindigde in 2-2. Fortuna handhaafde zich in de stand van de Eredivisie op de negende plaats, Heracles staat op de vijftiende plaats nog altijd onderin.

De thuisploeg zocht na de aftrap energiek de aanval en kwam na een kwartier op voorsprong. Na veel dreiging voor het doel van Fortuna gaf Mario Engels vanaf links een strakke voorzet op het hoofd van spits Luka Kulenovic die in het doel kopte. Het was zijn zesde competitietreffer.

Fortuna sloeg vijf minuten later terug met een mooie goal van Alessio Da Cruz. Hij kon de bal in de loop inschieten na een voorzet op maat van spelbepaler Alen Halilovic. De Kroaat legde na een halfuur ook de basis voor de 1-2 met een lange bal op Kristoffer Peterson, die wat dribbelde en met een schot in de verre rechterhoek succes had.

Na rust werd Heracles weer beter en na een uur kwam de thuisploeg weer langszij via een goal van Ruben Roosken. Daarna bleven beide ploegen verbeten op zoek naar de winnende goal, maar geen enkele kans werd benut.

Meer uit Voetbal

Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

19 minuten geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

5 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

5 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabiƫ (0-2).

17 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

18 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

19 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

21 uur geleden