Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen winnaar bij aantrekkelijk duel tussen Heracles en Fortuna

Geen winnaar bij aantrekkelijk duel tussen Heracles en Fortuna

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo en Fortuna Sittard hebben elkaar in een aantrekkelijk duel in evenwicht gehouden. Het duel in Almelo eindigde in 2-2. Fortuna handhaafde zich in de stand van de Eredivisie op de negende plaats, Heracles staat op de vijftiende plaats nog altijd onderin.

De thuisploeg zocht na de aftrap energiek de aanval en kwam na een kwartier op voorsprong. Na veel dreiging voor het doel van Fortuna gaf Mario Engels vanaf links een strakke voorzet op het hoofd van spits Luka Kulenovic die in het doel kopte. Het was zijn zesde competitietreffer.

Fortuna sloeg vijf minuten later terug met een mooie goal van Alessio Da Cruz. Hij kon de bal in de loop inschieten na een voorzet op maat van spelbepaler Alen Halilovic. De Kroaat legde na een halfuur ook de basis voor de 1-2 met een lange bal op Kristoffer Peterson, die wat dribbelde en met een schot in de verre rechterhoek succes had.

Na rust werd Heracles weer beter en na een uur kwam de thuisploeg weer langszij via een goal van Ruben Roosken. Daarna bleven beide ploegen verbeten op zoek naar de winnende goal, maar geen enkele kans werd benut.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

5 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

5 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

6 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

6 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

6 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

15 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden