Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen winnaar bij aantrekkelijk duel tussen Heracles en Fortuna

Geen winnaar bij aantrekkelijk duel tussen Heracles en Fortuna

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo en Fortuna Sittard hebben elkaar in een aantrekkelijk duel in evenwicht gehouden. Het duel in Almelo eindigde in 2-2. Fortuna handhaafde zich in de stand van de Eredivisie op de negende plaats, Heracles staat op de vijftiende plaats nog altijd onderin.

De thuisploeg zocht na de aftrap energiek de aanval en kwam na een kwartier op voorsprong. Na veel dreiging voor het doel van Fortuna gaf Mario Engels vanaf links een strakke voorzet op het hoofd van spits Luka Kulenovic die in het doel kopte. Het was zijn zesde competitietreffer.

Fortuna sloeg vijf minuten later terug met een mooie goal van Alessio Da Cruz. Hij kon de bal in de loop inschieten na een voorzet op maat van spelbepaler Alen Halilovic. De Kroaat legde na een halfuur ook de basis voor de 1-2 met een lange bal op Kristoffer Peterson, die wat dribbelde en met een schot in de verre rechterhoek succes had.

Na rust werd Heracles weer beter en na een uur kwam de thuisploeg weer langszij via een goal van Ruben Roosken. Daarna bleven beide ploegen verbeten op zoek naar de winnende goal, maar geen enkele kans werd benut.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

7 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

8 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

11 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

12 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

14 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

18 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

19 uur geleden