Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen wedstrijd om Johan Cruijff Schaal

Geen wedstrijd om Johan Cruijff Schaal

ZEIST (ANP) - De traditionele openingswedstrijd van het voetbalseizoen om de Johan Cruijff Schaal wordt dit jaar niet gespeeld. De KNVB heeft dit duel geschrapt, omdat er geen kampioen en ook geen bekerwinnaar is. Normaal gesproken treffen de nummer 1 van de eredivisie en de winnaar van de KNVB-beker elkaar een week voor de start van de competitie.

Het seizoen 2019-2020 werd in maart stilgelegd vanwege de coronacrisis en ruim een maand later voor beëindigd verklaard. De KNVB riep geen kampioen uit en wees ook geen degradanten aan. De Europese tickets werden verdeeld op basis van de ranglijst zoals die was toen de competitie werd stilgelegd. De bekerfinale tussen Feyenoord en FC Utrecht kon niet doorgaan en wordt ook niet meer gespeeld.

Meer uit Voetbal

Mosimane volgt Broos op als bondscoach voetballers Zuid-Afrika

JOHANNESBURG (ANP/Belga) - Pitso Mosimane is de nieuwe bondscoach van Zuid-Afrika. De 62-jarige Zuid-Afrikaan volgt Hugo Broos op, meldde de Zuid-Afrikaanse voetbalbond (SAFA) zaterdag.

41 minuten geleden
Feyenoord-trainer Van Bronckhorst maakt Valente nieuwe aanvoerder

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst heeft Luciano Valente benoemd tot aanvoerder van zijn elftal. Dat heeft Feyenoord via social media bekendgemaakt.

2 uur geleden
Excelsior huurt aanvaller Domínguez van Valencia

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior huurt Mario Domínguez voor één seizoen van Valencia CF Mestalla. De 22-jarige spits komt per direct over en sluit meteen aan bij de selectie, meldt de Rotterdamse Eredivisieclub, die ook een optie tot koop heeft opgenomen in de overeenkomst.

2 uur geleden
PSV legt middenvelder Sano vast tot medio 2031

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft met NEC een akkoord bereikt over de transfer van Kodai Sano. De landskampioen meldt dat de 22-jarige middenvelder een contract tot medio 2031 tekent.

2 uur geleden
Landskampioen Arsenal neemt Guimarães over van Newcastle United

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal heeft middenvelder Bruno Guimarães overgenomen van Newcastle United. De 28-jarige Braziliaan, die aanvoerder was bij Newcastle, heeft een contract voor vier seizoenen met de optie van nog een seizoen getekend.

2 uur geleden
Excuses voetbalbond Zuid-Korea na seksuele diensten voor arbiters

SEOUL (ANP/RTR) - De voetbalbond van Zuid-Korea (KFA) heeft zijn excuses aangeboden na mediaberichten dat de bond in 2011 en 2012 seksuele diensten heeft geregeld en betaald voor buitenlandse scheidsrechters die in het land waren voor interlands. De Zuid-Koreaanse zender JTBC berichtte donderdag over de diensten, onder meer voor arbiters die in Zuid-Korea waren voor kwalificatiewedstrijden voor het WK van 2014 en de Spelen van 2012.

4 uur geleden
FIFA ontkent aantijging over betaling UEFA aan minnares Infantino

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA ontkent beschuldigingen aan het adres van voorzitter Gianni Infantino over de betaling van een vermeende minnares van de Zwitser in zijn tijd als secretaris-generaal bij de Europese voetbalbond UEFA. De Britse krant The Telegraph meldde vrijdag dat de vrouw een vertrekvergoeding had gekregen bij de UEFA na een affaire met Infantino. De Europese bond bevestigde de betaling.

6 uur geleden