Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen vluchten KLM en Transavia geannuleerd door noodweer Italië

Geen vluchten KLM en Transavia geannuleerd door noodweer Italië

AMSTERDAM (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen KLM en Transavia hebben nog geen vluchten geannuleerd naar het noorden van Italië vanwege het noodweer in die regio. Vanaf Schiphol wordt bijvoorbeeld gevlogen op de luchthavens van Milaan-Malpensa, Bologna, Verona, Turijn en Venetië.

Het noorden van Italië kampt met hevige regenval en overstromingen. Vooral de provincies Ravenna, Forlì-Cesena, Rimini en Bologna, in de regio Emilia-Romagna, zijn zwaar getroffen. Al zeker vijf mensen zijn om het leven gekomen door het noodweer. Duizenden mensen zijn geëvacueerd.

Een woordvoerder van Transavia laat weten dat er geen problemen zijn in het vluchtschema door het noodweer en dat er ook weinig vragen zijn gekomen van reizigers die zich zorgen maken over hun vluchten. "We zien geen impact op de operaties en er zijn nul annuleringen."

Dat geldt ook voor KLM. De maatschappij zegt wel dat er op vrijdag vluchten komen te vervallen vanwege een staking in Italië.

EasyJet zegt dat het noodweer geen invloed heeft op de operaties op Schiphol. Het noodweer speelt volgens een woordvoerder vooral in de Bologna-regio en easyJet vliegt niet van Schiphol naar deze bestemming.

Meer uit Financieel

Storing bij X is voorbij

BASTROP (ANP) - De storing bij X is voorbij. Vrijdagmiddag rond 16.00 uur kwamen op de website allestoringen.nl duizenden meldingen binnen van gebruikers die problemen ondervonden en op de Engelstalige website Downdetector tienduizenden.

43 minuten geleden
Wall Street sluit lager na opmerking Trump over Fed-kandidaat

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag licht lager gesloten. Beleggers reageerden op een opmerking van de Amerikaanse president Donald Trump over een mogelijke opvolger van Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve.

2 uur geleden
OpenAI begint test met advertenties in ChatGPT

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI, het bedrijf achter ChatGPT, wil binnenkort advertenties aan gebruikers van de populaire chatbot laten zien. Het bedrijf meldt de komende weken te beginnen met het testen van het aanbieden van reclames onder gebruikers in de Verenigde Staten.

4 uur geleden
Luchtvaartautoriteit EU adviseert niet boven Iran te vliegen

KEULEN (ANP/RTR) - De Europese luchtvaartautoriteit EASA heeft Europese luchtvaartmaatschappijen opgeroepen het luchtruim van Iran te mijden. De EASA kwam vrijdag met dit advies vanwege de aanhoudende spanningen en dreigingen van de Amerikaanse president Donald Trump met militaire acties in Iran.

4 uur geleden
Europarlement overweegt steun handelsdeal te linken aan Groenland

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - Het Europees Parlement overweegt de goedkeuring van het handelsakkoord met de Verenigde Staten te koppelen aan het terugtrekken van Donald Trumps bedreiging om Groenland over te nemen. De overeenkomst die de Europese Commissie en de VS afgelopen zomer sloten, moet nog worden goedgekeurd door het Europees Parlement.

5 uur geleden
Megatunnel Duitsland en Denemarken op zijn vroegst in 2031 klaar

KIEL (ANP/DPA) - De bouw van de Fehmarnbelttunnel loopt opnieuw vertraging op. De projectontwikkelaar verwacht dat de tunnel tussen het Duitse eiland Fehmarn en het Deense eiland Lolland niet voor 2031 af is. De tunnel moest oorspronkelijk in 2024 klaar zijn en kost miljarden euro's.

6 uur geleden
AEX eindigt licht lager na opmars tot boven de 1000 punten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de beurs in Amsterdam is vrijdag iets lager gesloten. Beleggers waren terughoudender, nadat de hoofdindex donderdag een opmars maakte en voor het eerst de mijlpaal van 1000 punten bereikte.

6 uur geleden