Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

ATHENE (ANP/BELGA) - De Griekse politie heeft geen verdachte omstandigheden gevonden rond de plotselinge dood van de Griekse voetbalinternational George Baldock. De 31-jarige verdediger van Panathinaikos werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene.

In een verklaring legt de Griekse overheid uit dat een forensisch patholoog het lichaam heeft onderzocht, maar geen aanwijzingen voor geweld heeft aangetroffen. Daarnaast is het huis van de speler doorzocht door een gespecialiseerd team en dat leverde geen sporen van inbraak op.

Baldock werd geboren in het Engelse Buckingham en had, via zijn grootmoeder, ook de Griekse nationaliteit. Hij ondertekende in mei een contract voor drie seizoenen bij Panathinaikos. Daarvoor voetbalde hij zeven jaar bij Sheffield United. Baldock kwam in augustus als invaller binnen de lijnen toen Panathinaikos het in de voorrondes van de Europa League thuis opnam tegen Ajax (0-1).

In 2022 debuteerde Baldock voor de Griekse nationale ploeg. Hij had twaalf interlands achter zijn naam. Om de overleden voetballer te eren, zal er donderdagavond voor de Nations League-wedstrijd tussen Engeland en Griekenland (20.45 uur) op Wembley een minuut stilte worden gehouden. De spelers van beide ploegen zullen een rouwband dragen.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

6 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

6 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

6 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

7 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

9 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

9 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

9 uur geleden