Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

ATHENE (ANP/BELGA) - De Griekse politie heeft geen verdachte omstandigheden gevonden rond de plotselinge dood van de Griekse voetbalinternational George Baldock. De 31-jarige verdediger van Panathinaikos werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene.

In een verklaring legt de Griekse overheid uit dat een forensisch patholoog het lichaam heeft onderzocht, maar geen aanwijzingen voor geweld heeft aangetroffen. Daarnaast is het huis van de speler doorzocht door een gespecialiseerd team en dat leverde geen sporen van inbraak op.

Baldock werd geboren in het Engelse Buckingham en had, via zijn grootmoeder, ook de Griekse nationaliteit. Hij ondertekende in mei een contract voor drie seizoenen bij Panathinaikos. Daarvoor voetbalde hij zeven jaar bij Sheffield United. Baldock kwam in augustus als invaller binnen de lijnen toen Panathinaikos het in de voorrondes van de Europa League thuis opnam tegen Ajax (0-1).

In 2022 debuteerde Baldock voor de Griekse nationale ploeg. Hij had twaalf interlands achter zijn naam. Om de overleden voetballer te eren, zal er donderdagavond voor de Nations League-wedstrijd tussen Engeland en Griekenland (20.45 uur) op Wembley een minuut stilte worden gehouden. De spelers van beide ploegen zullen een rouwband dragen.

Meer uit Voetbal

PSV verkoopt aanvaller Driouech na twee jaar aan Celta de Vigo

EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech vertrekt bij PSV. De 24-jarige aanvaller maakt de overstap naar Celta de Vigo en ondertekent bij de Spaanse club een contract voor vier jaar.

2 uur geleden
Xavi beseft dat hij een buitenlandse bondscoach bij Oranje is

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.

4 uur geleden
Xavi vindt Frenkie 'fundamenteel' voor zijn voetbalfilosofie

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.

4 uur geleden
Xavi wil bij Oranje met maximaal vier verdedigers spelen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández is in principe niet van plan om bij het Nederlands elftal met vijf verdedigers te gaan spelen. Zijn voorgangers Louis van Gaal en Ronald Koeman, in een later stadium van zijn bondscoachschap, deden dat wel. Ze vonden Oranje anders defensief te kwetsbaar.

4 uur geleden
Nieuwe bondscoach Xavi: ik ben hier om te winnen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández begint met grote ambities als bondscoach van het Nederlands elftal. "Ik ben een winnaar. Wij zijn hier om te winnen", sprak de opvolger van de na het WK opgestapte Ronald Koeman tijdens een persconferentie in Zeist.

5 uur geleden
De Jong heet Xavi welkom in Zeist: zijn blij dat je hier bent

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong heeft Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal, dinsdag welkom geheten. "Ik wil je welkom heten Xavi. We zijn blij dat je hier bent", sprak de directeur topsport van de KNVB tijdens een drukbezochte persconferentie in Zeist.

6 uur geleden
Nog geen besluit over toelaten Feyenoord-fans bij uitduel NEC

NIJMEGEN (ANP) - Het is nog niet bekend of supporters van Feyenoord over twee weken welkom zijn bij het uitduel tegen NEC. De gemeente Nijmegen praat daarover met NEC en voetbalbond KNVB. "Er is nog niks besloten", laat de gemeente dinsdag weten.

7 uur geleden