Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock
ATHENE (ANP/BELGA) - De Griekse politie heeft geen verdachte omstandigheden gevonden rond de plotselinge dood van de Griekse voetbalinternational George Baldock. De 31-jarige verdediger van Panathinaikos werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene.
In een verklaring legt de Griekse overheid uit dat een forensisch patholoog het lichaam heeft onderzocht, maar geen aanwijzingen voor geweld heeft aangetroffen. Daarnaast is het huis van de speler doorzocht door een gespecialiseerd team en dat leverde geen sporen van inbraak op.
Baldock werd geboren in het Engelse Buckingham en had, via zijn grootmoeder, ook de Griekse nationaliteit. Hij ondertekende in mei een contract voor drie seizoenen bij Panathinaikos. Daarvoor voetbalde hij zeven jaar bij Sheffield United. Baldock kwam in augustus als invaller binnen de lijnen toen Panathinaikos het in de voorrondes van de Europa League thuis opnam tegen Ajax (0-1).
In 2022 debuteerde Baldock voor de Griekse nationale ploeg. Hij had twaalf interlands achter zijn naam. Om de overleden voetballer te eren, zal er donderdagavond voor de Nations League-wedstrijd tussen Engeland en Griekenland (20.45 uur) op Wembley een minuut stilte worden gehouden. De spelers van beide ploegen zullen een rouwband dragen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Ook de Franse voetbalbond (FFF) heeft openlijk het vertrouwen in FIFA-baas Gianni Infantino opgezegd. De FFF trekt de steun in voor de herverkiezing van Infantino als voorzitter van de mondiale bond. Dat besluit is donderdag genomen tijdens een bijeenkomst van het dagelijks bestuur onder leiding van bondsvoorzitter Philippe Diallo.
12 minuten geledenLONDEN (ANP) - Voetbaltrainer Mauricio Pochettino vindt dat Chelsea de titel in de Premier League van het seizoen 2016/2017 moet worden afgenomen. Tottenham Hotspur, de nummer twee in die jaargang, moet vervolgens de titel worden toegekend. De huidige bondscoach van de Verenigde Staten was in het bewuste seizoen de coach van de Spurs.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle neemt geen extra maatregelen om Feyenoord-supporters te weren in de thuisvakken in de Eredivisiewedstrijd tussen beide clubs van zondag. Dat zei een woordvoerder van PEC donderdag tegen het ANP. Feyenoord besloot na het vuurwerkgeweld in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur in augustus geen uitsupporters mee te nemen naar de wedstrijden tegen NEC en PEC.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Supporters van FC Utrecht zijn zondag welkom bij de uitwedstrijd tegen Excelsior in Rotterdam, maar ze mogen alleen met een supportersbus naar de wedstrijd reizen. Eerder mochten ze ook zelf met de auto naar Rotterdam rijden, maar die autocombi is geschrapt, laat FC Utrecht weten.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
16 uur geleden