Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

ATHENE (ANP/BELGA) - De Griekse politie heeft geen verdachte omstandigheden gevonden rond de plotselinge dood van de Griekse voetbalinternational George Baldock. De 31-jarige verdediger van Panathinaikos werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene.

In een verklaring legt de Griekse overheid uit dat een forensisch patholoog het lichaam heeft onderzocht, maar geen aanwijzingen voor geweld heeft aangetroffen. Daarnaast is het huis van de speler doorzocht door een gespecialiseerd team en dat leverde geen sporen van inbraak op.

Baldock werd geboren in het Engelse Buckingham en had, via zijn grootmoeder, ook de Griekse nationaliteit. Hij ondertekende in mei een contract voor drie seizoenen bij Panathinaikos. Daarvoor voetbalde hij zeven jaar bij Sheffield United. Baldock kwam in augustus als invaller binnen de lijnen toen Panathinaikos het in de voorrondes van de Europa League thuis opnam tegen Ajax (0-1).

In 2022 debuteerde Baldock voor de Griekse nationale ploeg. Hij had twaalf interlands achter zijn naam. Om de overleden voetballer te eren, zal er donderdagavond voor de Nations League-wedstrijd tussen Engeland en Griekenland (20.45 uur) op Wembley een minuut stilte worden gehouden. De spelers van beide ploegen zullen een rouwband dragen.

Meer uit Voetbal

Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

1 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

2 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

6 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

9 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

21 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

21 uur geleden