Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

Geen verdachte omstandigheden bij plotse dood voetballer Baldock

ATHENE (ANP/BELGA) - De Griekse politie heeft geen verdachte omstandigheden gevonden rond de plotselinge dood van de Griekse voetbalinternational George Baldock. De 31-jarige verdediger van Panathinaikos werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene.

In een verklaring legt de Griekse overheid uit dat een forensisch patholoog het lichaam heeft onderzocht, maar geen aanwijzingen voor geweld heeft aangetroffen. Daarnaast is het huis van de speler doorzocht door een gespecialiseerd team en dat leverde geen sporen van inbraak op.

Baldock werd geboren in het Engelse Buckingham en had, via zijn grootmoeder, ook de Griekse nationaliteit. Hij ondertekende in mei een contract voor drie seizoenen bij Panathinaikos. Daarvoor voetbalde hij zeven jaar bij Sheffield United. Baldock kwam in augustus als invaller binnen de lijnen toen Panathinaikos het in de voorrondes van de Europa League thuis opnam tegen Ajax (0-1).

In 2022 debuteerde Baldock voor de Griekse nationale ploeg. Hij had twaalf interlands achter zijn naam. Om de overleden voetballer te eren, zal er donderdagavond voor de Nations League-wedstrijd tussen Engeland en Griekenland (20.45 uur) op Wembley een minuut stilte worden gehouden. De spelers van beide ploegen zullen een rouwband dragen.

Meer uit Voetbal

Oud-aanvoerder Real Madrid Carvajal tekent bij Getafe

GETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.

3 uur geleden
De Jong blijft nog vier jaar directeur topvoetbal bij de KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.

3 uur geleden
PEC Zwolle ontslaat na acht speelronden trainer Van der Vegt

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft trainer Henry van der Vegt na acht speelronden per direct ontslagen. Dat meldt de Eredivisieclub op zijn website. PEC staat na een teleurstellende start van het seizoen op de zestiende plaats met 4 punten. Van der Vegt is de eerste trainer in de Eredivisie van dit seizoen van wie het contract voortijdig wordt beëindigd.

3 uur geleden
Coach Seedorf geeft woensdag eerste training bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf geeft woensdag zijn eerste training bij Corinthians, de Braziliaanse voetbalclub die de oud-international van Oranje heeft aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Hij geeft die dag ook zijn eerste persconferentie, meldt de club uit São Paulo.

4 uur geleden
Botman kan met treffer forse nederlaag Newcastle niet voorkomen

COVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.

15 uur geleden
Fitte De Ligt met United naar uitduel met Atlético Madrid

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.

17 uur geleden
Trainer Bosz rekent op intense uitwedstrijd voor PSV in Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.

20 uur geleden