Geen uitsupporters bij wedstrijd tussen Willem II en FC Den Bosch
TILBURG (ANP) - Bij de wedstrijd tussen Willem II en FC Den Bosch op 15 oktober in de Keuken Kampioen Divisie zijn er geen uitsupporters welkom. Dit besluit is genomen door de Tilburgse voetbalvierhoek, het overleg tussen burgemeester, Openbaar Ministerie, politie en Willem II.
De aanleiding voor de beslissing zijn de ongeregeldheden rondom de ontmoeting tussen beide clubs op 7 oktober vorig jaar. Het ging mis tijdens de reis van Den Bosch naar Tilburg, voor en tijdens de wedstrijd. De wedstrijd werd lange tijd stilgelegd en het uitvak werd ontruimd.
Om herhaling te voorkomen werd besloten om dit seizoen geen uitpubliek toe te laten bij wedstrijden tussen de twee clubs in Tilburg. In Den Bosch zijn de fans van Willem II wel welkom. Vooralsnog is het besluit alleen van toepassing op het huidige seizoen, inclusief bekerduels en mogelijke play-offwedstrijden.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
12 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.
17 uur geledenDOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.
18 uur geleden