Geen uitsupporters bij wedstrijd tussen Willem II en FC Den Bosch
TILBURG (ANP) - Bij de wedstrijd tussen Willem II en FC Den Bosch op 15 oktober in de Keuken Kampioen Divisie zijn er geen uitsupporters welkom. Dit besluit is genomen door de Tilburgse voetbalvierhoek, het overleg tussen burgemeester, Openbaar Ministerie, politie en Willem II.
De aanleiding voor de beslissing zijn de ongeregeldheden rondom de ontmoeting tussen beide clubs op 7 oktober vorig jaar. Het ging mis tijdens de reis van Den Bosch naar Tilburg, voor en tijdens de wedstrijd. De wedstrijd werd lange tijd stilgelegd en het uitvak werd ontruimd.
Om herhaling te voorkomen werd besloten om dit seizoen geen uitpubliek toe te laten bij wedstrijden tussen de twee clubs in Tilburg. In Den Bosch zijn de fans van Willem II wel welkom. Vooralsnog is het besluit alleen van toepassing op het huidige seizoen, inclusief bekerduels en mogelijke play-offwedstrijden.
Meer uit Voetbal
PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
6 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
17 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
18 uur geleden