Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen uitsupporters bij wedstrijd tussen Willem II en FC Den Bosch

Geen uitsupporters bij wedstrijd tussen Willem II en FC Den Bosch

TILBURG (ANP) - Bij de wedstrijd tussen Willem II en FC Den Bosch op 15 oktober in de Keuken Kampioen Divisie zijn er geen uitsupporters welkom. Dit besluit is genomen door de Tilburgse voetbalvierhoek, het overleg tussen burgemeester, Openbaar Ministerie, politie en Willem II.

De aanleiding voor de beslissing zijn de ongeregeldheden rondom de ontmoeting tussen beide clubs op 7 oktober vorig jaar. Het ging mis tijdens de reis van Den Bosch naar Tilburg, voor en tijdens de wedstrijd. De wedstrijd werd lange tijd stilgelegd en het uitvak werd ontruimd.

Om herhaling te voorkomen werd besloten om dit seizoen geen uitpubliek toe te laten bij wedstrijden tussen de twee clubs in Tilburg. In Den Bosch zijn de fans van Willem II wel welkom. Vooralsnog is het besluit alleen van toepassing op het huidige seizoen, inclusief bekerduels en mogelijke play-offwedstrijden.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

4 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

4 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

5 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

5 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

8 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

8 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

8 uur geleden