Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen treinverkeer in regio Amsterdam door storing

Geen treinverkeer in regio Amsterdam door storing

AMSTERDAM (ANP) - Vanwege een storing bij ProRail rijden er geen treinen op de trajecten van en naar Amsterdam. Dat meldt de NS. De storing is volgens een woordvoerster bij een verkeersleidingspost. Het is nog niet bekend hoe lang het duurt voordat de problemen zijn verholpen.

Een woordvoerder van ProRail meldt dat het nog onduidelijk is wat de storing veroorzaakt. Hij hoopt dat de problemen voor 19.00 uur zijn verholpen. Maar omdat niet duidelijk is wat de oorzaak is, is dat een grove schatting. Hij adviseert reizigers in de regio Amsterdam om voorlopig gebruik te maken van alternatief vervoer.

De woordvoerster van de NS adviseert treinreizigers om de website van de NS in de gaten te houden. Mensen die met de trein naar Amsterdam reizen kunnen volgens haar de reis het beste even uitstellen.

In de Johan Cruyff ArenA is zondagavond een concert van de Britse popzanger Harry Styles. Zijn show begint rond 21.00 uur. Honderden fans hebben zich al bij de ArenA verzameld, maar veel mensen moeten er nog naar toe reizen. De Johan Cruyff ArenA en concertorganisator MOJO wijzen reizigers die met de trein komen op de reisplanner van de NS en melden dat binnen de regio Amsterdam hun treinkaartje geldig is voor de bus, tram en metro.

Meer uit Binnenland

Nieuwe aanhoudingen om aanslag synagoge en voorbereiden explosie

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft drie mannen opgepakt die verdacht worden van betrokkenheid bij de explosie bij een synagoge in Rotterdam en het voorbereiden van een explosie bij een synagoge in Heemstede. Dit meldt het Openbaar Ministerie, dat geen mededelingen doet over de vermoedelijke rol van de nu aangehouden mannen.

15 uur geleden
Politie krijgt extra bevoegdheden voor doorzoeken sociale media

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet wil de politie meer mogelijkheden geven om in openbare informatie op sociale media en andere onlineplatforms informatie te verzamelen om verstoringen van de openbare orde te voorkomen. Een wetsvoorstel daartoe is vrijdag door de ministerraad goedgekeurd. Het moet ervoor zorgen dat de politie tijdig kan ingrijpen.

15 uur geleden
Afgelopen jaar 640 miljoen euro uitgekeerd in aardbevingsgebied

GRONINGEN (ANP) - Het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) heeft afgelopen jaar bijna 640 miljoen euro aan schadevergoedingen uitgekeerd in het aardbevingsgebied, iets minder dan in 2024. Toen keerde het instituut ruim 645 miljoen uit, meer dan het dubbele van het jaar daarvoor.

16 uur geleden
Rechtspraak: verbod gezichtsbedekking bij protest te ingrijpend

DEN HAAG (ANP) - De Raad voor de rechtspraak is zeer kritisch over het wetsvoorstel om gezichtsbedekkende kleding bij demonstraties strafbaar te stellen. De strafbaarstelling staat "op gespannen voet" met het demonstratierecht, stelt de raad.

16 uur geleden
Veiligheidsregio onduidelijk over aantal slachtoffers Oosterhout

OOSTERHOUT (ANP) - De Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant is onduidelijk over het aantal slachtoffers van het ongeluk met de gasfles bij een school in Oosterhout. Eerder zei de veiligheidsregio dat er zo'n vijf slachtoffers waren gevallen, later ging het om zeven mensen en nu blijken het er toch weer vijf.

17 uur geleden
Rijswijker (18) niet langer vast na dood 16-jarige in Den Hoorn

DEN HAAG (ANP) - Een 18-jarige verdachte uit Rijswijk zit niet langer vast in de zaak over de doodgestoken 16-jarige jongen in Den Hoorn. Het gerechtshof in Den Haag heeft zijn voorarrest opgeheven, omdat er aanwijzingen zijn dat de verdachte uit zelfverdediging heeft gestoken. Dit meldt zijn advocaat Peter Plasman. Het Openbaar Ministerie bevestigt de vrijlating.

18 uur geleden
Zeven gewonden gasflesongeluk Oosterhout, onder wie vier tieners

OOSTERHOUT (ANP) - Door het ongeluk met een gasfles bij een praktijkschool aan de Nassaustraat in Oosterhout zijn zeven mensen gewond geraakt, meldt de veiligheidsregio. Het gaat om vier tieners en drie volwassenen. Een van de minderjarigen moest naar het ziekenhuis.

18 uur geleden