Geen treinen van Den Bosch naar Tilburg en Boxtel rest van week
DEN BOSCH (ANP) - Wie met de trein tussen Den Bosch en Tilburg of Boxtel wil reizen, moet tot het einde van deze week met de bus. Door werkzaamheden op het spoor rijden van dinsdag tot en met zondag geen treinen op deze trajecten, liet de NS eerder weten. De reistijd kan gemiddeld dertig minuten langer zijn.
Deze week zijn in Eindhoven meerdere concerten van Guus Meeuwis. Concertgangers moeten rekening houden met grote drukte, zegt de NS. Omdat de NS niet genoeg bussen heeft voor alle bezoekers van het concert, raadt de spoorwegvervoerder aan om in de avonden na afloop van de concerten alternatief vervoer te regelen.
Waar mogelijk kunnen reizigers de rest van de week beter omreizen. Dat kan bijvoorbeeld via Rotterdam Centraal of Utrecht Centraal.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie kon donderdag na de uitspraak tegen oud-advocaat Inez Weski (71) nog niet zeggen of het in hoger beroep gaat. Justitie gaat eerst "goed kijken" naar het vonnis, maar vindt het gat tussen de eis en de opgelegde straf wel groot.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De rechtbank Rotterdam heeft oud-advocaat Inez Weski (71) donderdag schuldig bevonden aan het spelen van een actieve rol in de misdaadbende van haar voormalige cliënt Ridouan Taghi. Tegelijkertijd bepaalde de rechtbank dat Weski, die 42 dagen in voorarrest heeft gezeten, niet terug naar de cel hoeft. De straf die de rechtbank heeft opgelegd, is gelijk aan de duur van dat voorarrest.
38 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De overheid weet vaak welke mensen hulp nodig hebben, maar handelt vervolgens te laat of niet. Dat constateren de ombudsmannen in hun jaarverslag. Een overheid die actief hulp biedt zou de norm moeten zijn, vindt de Nationale ombudsman, Reinier van Zutphen. "Een behoorlijke overheid wacht niet tot mensen verdwalen in de lokettenjungle, maar zoekt hen op als ze ondersteuning nodig hebben."
44 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft "met zeer veel zorgen" de ontwikkelingen rondom de harde asielprotesten vorige week in Loosdrecht gevolgd. "Demonstreren en protesteren is een goed recht in een democratie, maar dat doe je met je stem en niet met geweld. En zeker niet tegen onze hulpverleners, daar blijf je vanaf", zei de koning donderdag tijdens het persgesprek na afloop van de zomerfotosessie met het koninklijk gezin.
1 uur geledenTER APEL (ANP) - Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft nog geen oplossing voor het geval er donderdag weer te veel asielzoekers zijn bij het aanmeldcentrum in Ter Apel. Door drukte in de opvang worden er momenteel alleen kwetsbare mensen opgevangen.
1 uur geledenASSEN (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft donderdag in de rechtbank in Assen een celstraf van tien jaar geëist tegen de 81-jarige Epko F. uit Assen voor het doden van zijn 72-jarige echtgenote Ida.
1 uur geledenDE BILT (ANP) - Mensen kunnen binnenkort aan de hand van een nieuwe graadmeter inschatten hoe belastend de hitte voor hen is en of ze eventuele activiteiten moeten aanpassen. Het KNMI lanceert op dinsdag 2 juni de zogeheten hittekracht-index, die vanaf dan ook te zien is in de app van het weerinstituut.
2 uur geleden