Geen treinen tussen Nijmegen en Den Bosch door breuk spoorstaaf
ROSMALEN (ANP) - Vanwege een breuk in een spoorstaaf in Rosmalen rijden er de hele dag geen treinen tussen Nijmegen en Den Bosch. Totdat het spoor helemaal gemaakt is, rijden woensdagochtend op het traject "slechts enkele treinen", aldus ProRail.
De spoorstaaf moet vanwege de veiligheid eerst gerepareerd worden voordat er weer treinen mogen rijden. De breuk zit in een spoorwegovergang tussen het beton. Daardoor kost de reparatie volgens ProRail meer tijd dan gebruikelijk. Hoelang de werkzaamheden gaan duren, is nog niet duidelijk. Dat heeft onder andere te maken met de weersomstandigheden, zo meldt het spoorbedrijf.
Reizigers moeten er de hele dinsdag rekening mee houden dat er geen treinen rijden tussen Nijmegen en Den Bosch. ProRail adviseert om een reisplanner te checken voor vertrek. Ook op woensdag moeten reizigers de planner goed in de gaten houden.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - In de duinen van Den Haag is dinsdagavond brand uitgebroken. De brandweer bestrijdt het vuur en heeft een NL-Alert verzonden vanwege de rook die vrijkomt.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De patiƫntengegevens die zijn gestolen bij de hack bij softwareleverancier ChipSoft zijn nergens gepubliceerd en de gegevens zijn inmiddels vernietigd. Dat meldt het bedrijf in een verklaring op de eigen website.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het nieuwe Nationaal Park Hollandse Duinen langs de Zuid-Hollandse kust moet een plek worden waar mensen en dieren tot rust kunnen komen. Arno Bonte, gedeputeerde natuur voor de provincie Zuid-Holland, wil er op sommige plekken extra recreatiemogelijkheden realiseren terwijl op andere locaties juist de natuur voorrang krijgt. Door de natuur te verbeteren verwacht hij ook dat het makkelijker wordt om vergunningen te verlenen voor bijvoorbeeld het bouwen van woningen. Vergunningen daarvoor worden nu moeizaam verstrekt vanwege de problemen met stikstof.
11 uur geledenBUSSUM (ANP) - De politie heeft dinsdag een man opgepakt in het onderzoek naar een moord in Hilversum in 2011. Het gaat om een 61-jarige man uit Bussum, die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Pablo Hermeler.
13 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Opnieuw heeft de politie geschoten tijdens een voorval met een persoon met "onbegrepen gedrag". Dit keer ging het om een situatie in Hilversum. De man of vrouw in kwestie moest met een ambulance naar het ziekenhuis.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De vele feestvierders die met de trein reisden tijdens Koningsdag hebben weer een boel viezigheid achtergelaten. De NS heeft zeven treinstellen uit de dienstregeling gehaald omdat ze te smerig waren om ingezet te worden. "Reizigers kunnen de komende dagen nog hinder ondervinden", meldt het vervoersbedrijf.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In bijna heel Nederland geldt een verhoogd risico op natuurbranden, doordat het al een tijdje niet heeft geregend. In zeker 20 van de 25 veiligheidsregio's is fase 2 van kracht, het hoogste waarschuwingsniveau.
14 uur geleden