Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen toeschouwers welkom in Griekse voetbalcompetitie na rellen

Geen toeschouwers welkom in Griekse voetbalcompetitie na rellen

ATHENE (ANP/AFP) - In de hoogste Griekse voetbalcompetitie zijn tot 12 februari geen toeschouwers welkom door de vele rellen tussen fans en het geweld tegen de politie. Dit heeft de Griekse regering besloten. Griekse scheidsrechters, grensrechters en andere officials weigerden eerder wedstrijden in de nationale competitie te leiden uit vrees voor hun veiligheid na bedreigingen. Zij zijn vaak het doelwit van gewelddadige aanvallen door fans.

Ook de wedstrijd tussen Olympiakos Piraeus tegen de Servische club TSC Backa Topola in de Europa League wordt donderdag zonder toeschouwers gespeeld. De Griekse sport, waaronder het voetbal, kampt al jaren met geweld. Hierdoor vielen meerdere doden.

Vorige week donderdag raakte een politieagent levensgevaarlijk gewond door een vuurpijl bij rellen tussen fans van de volleybalclubs Olympiakos Piraeus en Panathinaikos uit Athene. Ruim vierhonderd relschoppers werden gearresteerd.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

3 minuten geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

3 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

3 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

6 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

8 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

9 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

10 uur geleden