Geen toekomst voor sprinter Cavendish bij Quick-Step
MEGÈVE (ANP/DPA) - Mark Cavendish zal Quick-Step Alpha Vinyl aan het eind van dit seizoen verlaten. "Hij zal niet blijven. Ik denk niet dat het mogelijk is. Het doet me pijn in het hart", zegt ploegbaas Patrick Lefevere in de Italiaanse sportkrant Gazzetta dello Sport.
Lefevere maakte maandag bekend dat hij een meerjarig contract heeft afgesloten met een sponsor en dat de ploeg vanaf volgend jaar onder de naam Soudal - Quick-Step doorgaat. Over de 37-jarige Cavendish zegt hij: "Ik weet dat hij nog twee jaar door wil gaan, maar hij maakt geen deel uit van ons project."
Cavendish keerde in 2021 terug bij de ploeg van Lefevere. In de Tour de France van vorig jaar hervond de Britse sprinter zijn goede vorm van weleer en won vier etappes. Daarmee evenaarde hij het record van 34 etappezeges van de Belgische wielerlegende Eddy Merckx. Voor de huidige Tour koos de ploegleiding echter sprinter Fabio Jakobsen. Die won de tweede etappe.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) heeft zich bij de WK in Rotterdam geplaatst voor de meerkamp- en brugfinale. Visser was in Rotterdam de enige Nederlandse vrouw die zich voor de finales wist te plaatsen.
1 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA wil nadere opheldering van FIFA-voorzitter Gianni Infantino over zijn inmiddels ingetrokken plannen om aan private investeerders commerciële rechten te verkopen. De bond heeft 42 gedetailleerde vragen opgesteld en de onder druk staande voorzitter tot 2 november de tijd gegeven om de vragen te beantwoorden. Persbureau DPA kreeg een kopie van de brief.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) heeft maandag bij de WK in Rotterdam haar afscheid aangekondigd. De olympisch balkkampioene van 2016 slaagde er in Ahoy niet in om zich te plaatsen voor de individuele balkfinale en ook de teamfinale (top-acht) bleek onhaalbaar.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters zijn als team definitief uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam. Na de achtste van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de negende plek in het klassement. De top acht plaatst zich voor de finale.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters moeten vrezen dat hun score van 158,029 punten niet voldoende is voor een plaats in de landenfinale bij de WK in Rotterdam. Na de zevende van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de zevende plek in het klassement. De top acht stroomt door naar de teamfinale.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) is individueel op het onderdeel balk al vroeg uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft een kleine sprong gemaakt op de wereldranglijst. De beste tennisser van Nederland steeg drie plekken en is nu de nummer 38 van de wereld.
13 uur geleden