
Geen Spelen in Tokio voor Bayern-ster Müller
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Thomas Müller hoeft niet meer te rekenen op deelname aan de Olympische Spelen. De 31-jarige aanvaller van Bayern München ontbreekt op de voorlopige lijst van voetballers die in aanmerking komen voor het olympisch elftal van Duitsland.
Müller was als dispensatiespeler in beeld bij bondscoach Stefan Kuntz, die drie spelers ouder dan 23 jaar (geboren voor 1997) mag meenemen naar Tokio. De speler, die met Die Mannschaft in 2014 de wereldtitel veroverde, maar sinds maart 2019 niet meer wordt opgeroepen voor het nationale elftal, had er wel oren naar. Hij noemde het in een interview een "cool idee".
De Duitse voetbalbond bevestigde dat Müller niet is geselecteerd en ontbreekt op de lijst die is ingediend bij het Duitse olympisch comité. De namen van de 32-jarige Mats Hummels (Borussia Dortmund) en de even oude Max Kruse (Union Berlin) zouden wel op de voorlopige lijst staan.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
31 minuten geledenMADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.
1 uur geledenBODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).
3 uur geledenBILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.
20 uur geleden