Geen Spelen in Tokio voor Bayern-ster Müller
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Thomas Müller hoeft niet meer te rekenen op deelname aan de Olympische Spelen. De 31-jarige aanvaller van Bayern München ontbreekt op de voorlopige lijst van voetballers die in aanmerking komen voor het olympisch elftal van Duitsland.
Müller was als dispensatiespeler in beeld bij bondscoach Stefan Kuntz, die drie spelers ouder dan 23 jaar (geboren voor 1997) mag meenemen naar Tokio. De speler, die met Die Mannschaft in 2014 de wereldtitel veroverde, maar sinds maart 2019 niet meer wordt opgeroepen voor het nationale elftal, had er wel oren naar. Hij noemde het in een interview een "cool idee".
De Duitse voetbalbond bevestigde dat Müller niet is geselecteerd en ontbreekt op de lijst die is ingediend bij het Duitse olympisch comité. De namen van de 32-jarige Mats Hummels (Borussia Dortmund) en de even oude Max Kruse (Union Berlin) zouden wel op de voorlopige lijst staan.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
3 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
3 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
3 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
4 uur geledenTOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
7 uur geleden