Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen progressie golfster Van Dam in Amerikaanse hitte

Geen progressie golfster Van Dam in Amerikaanse hitte

RANCHO MIRAGE (ANP) - Golfster Anne van Dam heeft op de eerste major van dit jaar op Amerikaanse bodem geen progressie kunnen boeken in de derde ronde. De 24-jarige Gelderlandse had daar 73 slagen voor nodig, één boven par. Van Dam moest drie bogeys invullen op haar scorekaart en ze zette daar twee birdies tegenover.

De Nederlandse golfster staat met een totaal van 217 slagen na drie rondes op de gedeelde 53e plaats in het klassement. Van Dam was de ANA Inspiration op de snikhete golfbaan Rancho Mirage in Californië, waar het bijna 40 graden Celsius is, begonnen met een ronde van 70 slagen. Ze viel terug van de 19e naar de 44e plek door een 74'er in de tweede ronde.

De Canadese Brooke Henderson meldde zich zaterdag naast de Amerikaanse Nelly Korda aan kop met een ronde van 65 slagen. Beide golfsters gaan de laatste ronde in met een totaal van 204 slagen, twaalf onder par. De ANA Inspiration wordt normaal in april gespeeld, maar is vanwege het coronavirus verschoven. Publiek is niet welkom langs de baan.

Meer uit Sport

Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

2 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

4 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

4 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

6 uur geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

8 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

11 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

11 uur geleden