Geen positieve tests bij testronde in Premier League
LONDON (ANP/RTR) - Er zijn geen positieve tests vastgesteld in de meest recente testronde bij spelers in de Premier League.
"De Premier League kan bevestigen dat op donderdag 28 mei en vrijdag 29 mei 1130 spelers en stafleden zijn getest op Covid-19. Van deze tests was er geen positief", zei de Premier League.
Er zijn in Engeland geen wedstrijden gespeeld sinds maart, maar de Premier League heeft aangekondigd dat het seizoen hervat zal worden op 17 juni als aan alle voorwaarden wordt voldaan.
De vorige drie testronden sinds de spelers van de Premier League-clubs leverden twaalf positieve gevallen op.
Er zijn nog 92 wedstrijden te gaan, die allemaal zonder supporters worden gespeeld. De Premier League heeft wel bekendgemaakt dat alle wedstrijden in Groot-Brittannië live zullen worden uitgezonden door een van de uitzendgerechtigden. Zo is er ook een akkoord bereikt dat een "significant deel" van de resterende wedstrijden beschikbaar zal zijn voor uitzending op open netten, waaronder voor het eerst ook BBC Sport.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
4 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
13 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
13 uur geleden