Geen positieve tests bij testronde in Premier League
LONDON (ANP/RTR) - Er zijn geen positieve tests vastgesteld in de meest recente testronde bij spelers in de Premier League.
"De Premier League kan bevestigen dat op donderdag 28 mei en vrijdag 29 mei 1130 spelers en stafleden zijn getest op Covid-19. Van deze tests was er geen positief", zei de Premier League.
Er zijn in Engeland geen wedstrijden gespeeld sinds maart, maar de Premier League heeft aangekondigd dat het seizoen hervat zal worden op 17 juni als aan alle voorwaarden wordt voldaan.
De vorige drie testronden sinds de spelers van de Premier League-clubs leverden twaalf positieve gevallen op.
Er zijn nog 92 wedstrijden te gaan, die allemaal zonder supporters worden gespeeld. De Premier League heeft wel bekendgemaakt dat alle wedstrijden in Groot-Brittannië live zullen worden uitgezonden door een van de uitzendgerechtigden. Zo is er ook een akkoord bereikt dat een "significant deel" van de resterende wedstrijden beschikbaar zal zijn voor uitzending op open netten, waaronder voor het eerst ook BBC Sport.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
1 dag geleden