Geen paniek bij Atlético na nederlaag: geen sprint, maar marathon
MADRID (ANP) - Hoewel Atlético Madrid in de Spaanse competitie 7 punten heeft verspeeld in de laatste vier wedstrijden, maakt trainer Diego Simeone zich nog geen zorgen. "Gedurende een seizoen maak je van alles mee: hoogtepunten, moeilijkheden, obstakels. Dat geldt voor iedereen, niet alleen voor Atlético", zei de Argentijn na de nederlaag tegen Levante (0-2). "De teams die op zulke moeilijke momenten karakter tonen en sterk blijven, zullen uiteindelijk hun doelen bereiken."
De Madrileense ploeg incasseerde tegen Levante de tweede nederlaag van het seizoen in La Liga. Atlético ziet de concurrenten Real Madrid en FC Barcelona dichterbij kruipen op de ranglijst. "We zitten in een lastige periode", erkent verdediger Mario Hermoso. "Maar deze competitie is een marathon, geen sprint."
Simeone zag verdediger José Maria Giménez geblesseerd uitvallen. Het is nog niet duidelijk wat de Uruguayaan precies mankeert. Dinsdag neemt Atlético het in de achtste finales van de Champions League op tegen Chelsea.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
12 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
15 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
15 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
16 uur geleden