Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen paniek bij Atlético na nederlaag: geen sprint, maar marathon

Geen paniek bij Atlético na nederlaag: geen sprint, maar marathon

MADRID (ANP) - Hoewel Atlético Madrid in de Spaanse competitie 7 punten heeft verspeeld in de laatste vier wedstrijden, maakt trainer Diego Simeone zich nog geen zorgen. "Gedurende een seizoen maak je van alles mee: hoogtepunten, moeilijkheden, obstakels. Dat geldt voor iedereen, niet alleen voor Atlético", zei de Argentijn na de nederlaag tegen Levante (0-2). "De teams die op zulke moeilijke momenten karakter tonen en sterk blijven, zullen uiteindelijk hun doelen bereiken."

De Madrileense ploeg incasseerde tegen Levante de tweede nederlaag van het seizoen in La Liga. Atlético ziet de concurrenten Real Madrid en FC Barcelona dichterbij kruipen op de ranglijst. "We zitten in een lastige periode", erkent verdediger Mario Hermoso. "Maar deze competitie is een marathon, geen sprint."

Simeone zag verdediger José Maria Giménez geblesseerd uitvallen. Het is nog niet duidelijk wat de Uruguayaan precies mankeert. Dinsdag neemt Atlético het in de achtste finales van de Champions League op tegen Chelsea.

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

36 minuten geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

6 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

6 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

7 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

19 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

19 uur geleden