Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen paniek bij Atlético na nederlaag: geen sprint, maar marathon

Geen paniek bij Atlético na nederlaag: geen sprint, maar marathon

MADRID (ANP) - Hoewel Atlético Madrid in de Spaanse competitie 7 punten heeft verspeeld in de laatste vier wedstrijden, maakt trainer Diego Simeone zich nog geen zorgen. "Gedurende een seizoen maak je van alles mee: hoogtepunten, moeilijkheden, obstakels. Dat geldt voor iedereen, niet alleen voor Atlético", zei de Argentijn na de nederlaag tegen Levante (0-2). "De teams die op zulke moeilijke momenten karakter tonen en sterk blijven, zullen uiteindelijk hun doelen bereiken."

De Madrileense ploeg incasseerde tegen Levante de tweede nederlaag van het seizoen in La Liga. Atlético ziet de concurrenten Real Madrid en FC Barcelona dichterbij kruipen op de ranglijst. "We zitten in een lastige periode", erkent verdediger Mario Hermoso. "Maar deze competitie is een marathon, geen sprint."

Simeone zag verdediger José Maria Giménez geblesseerd uitvallen. Het is nog niet duidelijk wat de Uruguayaan precies mankeert. Dinsdag neemt Atlético het in de achtste finales van de Champions League op tegen Chelsea.

Meer uit Voetbal

Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

1 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

2 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

2 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

3 uur geleden
Feyenoord zeker van tweede plaats en Champions League-voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.

3 uur geleden
NEC verliest bij FC Groningen in strijd om Europese tickets

GRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.

3 uur geleden
Fortuna wint in eigen huis van PEC Zwolle

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.

3 uur geleden