Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen ongeregeldheden in grote steden na wedstrijd Marokko

Geen ongeregeldheden in grote steden na wedstrijd Marokko

DEN HAAG/ROTTERDAM (ANP) - In grote steden in Nederland is het zaterdag rustig gebleven na de wedstrijd Marokko-Kroatië. Kroatië won met 2-1 van Marokko, dat daarmee op de vierde plaats eindigde van het WK voetbal in Qatar.

In de Haagse Schilderswijk was het rustig en was er bijna niemand op de been. Ook was er weinig zichtbare politie. Her en der stonden bij straten zoals de Vaillantlaan en de Stortenbekerstraat wat busjes van de politie en de Mobiele Eenheid (ME), zag een ANP-verslaggever ter plaatse. Op die plekken was het na eerdere WK-duels van Marokko onrustig doordat relschoppers na de wedstrijden de straat op gingen. Nu waren er buurtvaders aanwezig, maar niet in groten getale.

Op en rondom het Kruisplein in Rotterdam was de politie zichtbaar aanwezig na de verloren wedstrijd van Marokko, zag een ANP-verslaggever. Een tiental politiebusjes stond opgesteld rond het plein of reed in de omliggende straten. Ook werd er geen vuurwerk afgestoken en reden er geen auto's toeterend rond.

De politie bevestigt het rustige beeld op straat, laten woordvoerders van de politie Den Haag en Rotterdam weten. De politie in Amsterdam spreekt eveneens van "een rustig beeld". Daar zijn geen bijzonderheden te melden, aldus de zegsman. Ook in Utrecht zijn geen bijzonderheden geweest, aldus de politie daar.

Meer uit Voetbal

Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

2 uur geleden
De Jong terug in selectie van Barcelona voor duel in Newcastle

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.

3 uur geleden
Benfica ontslaat trainer Lage, Mourinho genoemd als opvolger

LISSABON (ANP) - Benfica heeft dinsdag na de thuisnederlaag (2-3) in de Champions League tegen Qarabag FK uit Azerbeidzjan hoofdtrainer Bruno Lage ontslagen. Lage had sinds september vorig jaar de leiding over het team van de Portugese topclub. Hij won de nationale beker en de Portugese supercup. Benfica eindigde als tweede, maar wist zich ten koste van Fenerbahçe wel te plaatsen voor de Champions League.

5 uur geleden
Messi neemt sportieve wraak op Sounders met doelpunt en assist

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft opnieuw een hoofdrol gespeeld. De 38-jarige Argentijn stond met een doelpunt en een assist aan de basis van een 3-1-overwinning van Inter Miami op Seattle Sounders. Het duel in de Major League Soccer (MLS) was beladen nadat de finale van de Leagues Cup tussen beide clubs onlangs nog op vechtpartijen was uitgelopen.

5 uur geleden
Vitesse pakt bij RKC Waalwijk eerste punt in de competitie

WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.

16 uur geleden
PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.

17 uur geleden
PSV'er Veerman: leek wel of we bang waren om de bal te vragen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman was na de thuisnederlaag van PSV tegen Union in de Champions League (1-3) kritisch op zijn ploeg. "Het leek wel of we bang waren om de bal te vragen. Dan krijg je dat mensen met de bal gaan lopen en dan duurt het allemaal veel te lang. Het was gewoon niet goed vandaag", zei de middenvelder tegen Ziggo Sport.

17 uur geleden