Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen nieuwe coronabesmettingen bij FC Köln

Geen nieuwe coronabesmettingen bij FC Köln

KEULEN (ANP) - Bij een tweede testronde op het coronavirus bij de Duitse voetbalclub FC Köln zijn geen nieuwe besmettingen geconstateerd. Donderdag waren twee spelers en een fysiotherapeut van de club uit de Bundesliga positief getest op het longvirus. Zij werden in quarantaine geplaatst. In Duitsland groeide de twijfel over de haalbaarheid van het plan de competitie binnenkort voor te zetten.

FC Köln liet maandag weten dat de andere spelers en begeleiders zondag opnieuw zijn getest. "Alle door een onafhankelijk laboratorium uitgevoerde tests waren negatief. Het team zal maandag dus opnieuw trainen in groepjes, geheel volgens de richtlijnen van de Duitse Voetballiga DFL", aldus de club.

Alle Bundesligaclubs trainen momenteel in kleine groepjes in afwachting van een besluit over het doorgaan van de competitie. Bondskanselier Angela Merkel en de minister-presidenten van de zestien deelstaten buigen zich komende woensdag over de kwestie.

Meer uit Voetbal

Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

37 minuten geleden
Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

1 uur geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

3 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

13 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

13 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

13 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

13 uur geleden