Geen Müller, Götze, Süle en Gnabry bij oefenduels Duitsland
FRANKFURT AM MAIN (ANP) - De Duitse bondscoach Hansi Flick heeft Thomas Müller, Mario Götze, Niklas Süle en Serge Gnabry buiten de selectie voor de aankomende oefenduels met Oekraïne, Polen en Colombia gelaten. Antonio Rüdiger, Ilkay Gündogan en Leroy Sané keerden terug in de selectie.
Müller, Götze, Süle en Gnabry waren eind vorig jaar actief voor Duitsland op het teleurstellend verlopen WK in Qatar. Müller leek na het toernooi zijn afscheid aan te kondigen, maar kwam daar na een gesprek met Flick op terug. De aanvaller van Bayern München ontbrak ook tijdens de oefenduels in maart, maar volgens Flick zei dit niets over de toekomst.
Rüdiger, Gündogan en Sané misten eveneens de oefenwedstrijden tegen België en Peru in maart. Naar alle waarschijnlijkheid mist Gündogan ook de eerste wedstrijd op 12 juni tegen Oekraïne. De speler van Manchester City speelt twee dagen eerder de finale van de Champions League tegen Internazionale.
Duitsland speelt de komende tijd oefenwedstrijden, aangezien de ploeg als gastland automatisch is gekwalificeerd voor het EK 2024.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
14 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
15 uur geleden