Geen Müller, Götze, Süle en Gnabry bij oefenduels Duitsland
FRANKFURT AM MAIN (ANP) - De Duitse bondscoach Hansi Flick heeft Thomas Müller, Mario Götze, Niklas Süle en Serge Gnabry buiten de selectie voor de aankomende oefenduels met Oekraïne, Polen en Colombia gelaten. Antonio Rüdiger, Ilkay Gündogan en Leroy Sané keerden terug in de selectie.
Müller, Götze, Süle en Gnabry waren eind vorig jaar actief voor Duitsland op het teleurstellend verlopen WK in Qatar. Müller leek na het toernooi zijn afscheid aan te kondigen, maar kwam daar na een gesprek met Flick op terug. De aanvaller van Bayern München ontbrak ook tijdens de oefenduels in maart, maar volgens Flick zei dit niets over de toekomst.
Rüdiger, Gündogan en Sané misten eveneens de oefenwedstrijden tegen België en Peru in maart. Naar alle waarschijnlijkheid mist Gündogan ook de eerste wedstrijd op 12 juni tegen Oekraïne. De speler van Manchester City speelt twee dagen eerder de finale van de Champions League tegen Internazionale.
Duitsland speelt de komende tijd oefenwedstrijden, aangezien de ploeg als gastland automatisch is gekwalificeerd voor het EK 2024.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
20 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
22 uur geleden