Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen meldingen identiteit verdachten Amsterdam na tonen beelden

Geen meldingen identiteit verdachten Amsterdam na tonen beelden

AMSTERDAM (ANP) - Kort nadat door de politie herkenbare foto's zijn getoond van drie verdachten van geweld in Amsterdam, zijn er nog geen meldingen binnengekomen over hun identiteit. Zoals aangekondigd werden de beelden van de drie, die ervan verdacht worden het zwaarste geweld te hebben gepleegd rond de wedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv, om 20.30 uur online gezet.

Eerder werden geblurde foto's geplaatst van de verdachten. Als zij zich niet zouden melden voor 20.30 uur vrijdagavond, zouden hun gezichten herkenbaar getoond worden.

De drie maken deel uit van een groep van vijf van wie geblurde beelden werden getoond. Twee van hen zijn inmiddels geïdentificeerd en aangehouden. Een van de twee, een 32-jarige Amsterdammer, meldde zich donderdag zelf. Van hem is bekend dat hij langer vast blijft zitten. Over de identiteit van de tweede is niets bekendgemaakt.

De vijf worden verdacht van meerdere strafbare feiten, zegt een woordvoerder van de politie. In totaal zijn tot nu toe 29 mensen in beeld die betrokken waren bij de ongeregeldheden in Amsterdam. Beelden van de overige 24 verdachten worden volgens de politie ook "op korte termijn" naar buiten gebracht, in eerste instantie ook vervaagd.

Meer uit Binnenland

Code geel om dichte mist uitgebreid met Overijssel

DE BILT (ANP) - Ook in Overijssel is code geel van kracht wegens mist, meldt het KNMI. De waarschuwing in de provincie geldt tot 11.00 uur.

24 minuten geleden
Dit jaar al ruim 500 nepagenten aangehouden door politie

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft dit jaar tot en met de maand oktober al 502 verdachten aangehouden die zich voordeden als politieagent om zo waardevolle spullen afhandig te maken van slachtoffers. Dat zijn er fors meer dan in het hele jaar 2023, toen er 127 nepagenten werden aangehouden. Vorig jaar ging het in totaal om 357 arrestaties. De politie bevestigt woensdag berichtgeving hierover door NU.nl.

26 minuten geleden
Vogelgriep vastgesteld op drie bedrijven in Limburg en Overijssel

DEN HAAG (ANP) - Op drie bedrijven in het Overijsselse Bornerbroek, en Tienray en Helden in Limburg, is vogelgriep gevonden. Dat laat de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit woensdagochtend weten.

59 minuten geleden
Bijna 8 procent corporatiewoningen naar statushouders

DEN HAAG (ANP) - Bijna 8 procent van de huurwoningen van woningcorporaties die in 2023 vrijkwamen, ging dat jaar naar statushouders, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat is ongeveer een procentpunt meer dan het jaar daarvoor, toen zo'n 7 procent van de corporatiewoningen naar mensen met een verblijfsstatus ging. In de jaren daarvoor schommelde dit percentage tussen de 4 en 7.

2 uur geleden
Code geel om dichte mist in het noorden

DE BILT (ANP) - Het KNMI waarschuwt voor dichte mist in het noorden van het land. Het weerinstituut heeft code geel afgegeven voor de provincies Friesland, Groningen en Drenthe.

5 uur geleden
Schoof ziet in Suriname kans voor meer samenwerking in onderwijs

PARAMARIBO (ANP) - Suriname en Nederland willen nauwer gaan samenwerken op het gebied van onderwijs. Dat zei demissionair premier Dick Schoof dinsdag in Paramaribo, waar hij aanwezig was bij de viering van vijftig jaar onafhankelijkheid.

7 uur geleden
Van der Wulp: sportrechten bij NOS op het spel door bezuinigingen

AMSTERDAM (ANP) - Xander van der Wulp, hoofdredacteur van NOS Sport, laat weten dat door de bezuinigingen bij de publieke omroep sportrechten op het spel staan. Dat zei Van der Wulp aan tafel bij Pauw & de Wit.

7 uur geleden