Geen meldingen identiteit verdachten Amsterdam na tonen beelden
AMSTERDAM (ANP) - Kort nadat door de politie herkenbare foto's zijn getoond van drie verdachten van geweld in Amsterdam, zijn er nog geen meldingen binnengekomen over hun identiteit. Zoals aangekondigd werden de beelden van de drie, die ervan verdacht worden het zwaarste geweld te hebben gepleegd rond de wedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv, om 20.30 uur online gezet.
Eerder werden geblurde foto's geplaatst van de verdachten. Als zij zich niet zouden melden voor 20.30 uur vrijdagavond, zouden hun gezichten herkenbaar getoond worden.
De drie maken deel uit van een groep van vijf van wie geblurde beelden werden getoond. Twee van hen zijn inmiddels geïdentificeerd en aangehouden. Een van de twee, een 32-jarige Amsterdammer, meldde zich donderdag zelf. Van hem is bekend dat hij langer vast blijft zitten. Over de identiteit van de tweede is niets bekendgemaakt.
De vijf worden verdacht van meerdere strafbare feiten, zegt een woordvoerder van de politie. In totaal zijn tot nu toe 29 mensen in beeld die betrokken waren bij de ongeregeldheden in Amsterdam. Beelden van de overige 24 verdachten worden volgens de politie ook "op korte termijn" naar buiten gebracht, in eerste instantie ook vervaagd.
Meer uit Binnenland
GRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De treinproblemen in het noorden van het land duren voort, is te zien op de website van de NS. In Groningen rijden op meerdere trajecten tot zeker 15.15 uur geen of veel minder treinen.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onbekend of de Ferro Dome, een voormalige gasopslag in Rotterdam, gered kan worden. "Dit is een van de vele onduidelijkheden", zegt een woordvoerder van beheerder Havenbedrijf Rotterdam. Deze week bleek dat het dak is ingezakt door de sneeuw.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - De meeste binnensportlocaties in Tilburg zijn zaterdag weer open, meldt de gemeente. Veel sportlocaties waren sinds donderdag uit voorzorg dicht, omdat er veel ijs en sneeuw op de daken lag. Alleen de Ireen Wüst IJsbaan en Zwembad Reeshof blijven zaterdag gesloten. Die gaan zondag weer open.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - In het noorden van het land zijn er zaterdagochtend problemen op het spoor, is te zien op de website van NS. Door wisselstoringen en defecte treinen is op meerdere trajecten in Groningen en Friesland sprake van vertragingen of uitval van treinen.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De N33 en N46 in Groningen zijn ook zaterdagochtend nog dicht als gevolg van het winterse weer. Volgens Rijkswaterstaat gaat de N46 rond het middaguur weer open. Wanneer de N33 weer open kan, is nog onduidelijk. Volgens de dienst zijn meerdere automobilisten daar door de afzetting gereden. "Enkelen hiervan hebben zichzelf vastgereden, wat de gladheidsbestrijding ook weer lastiger maakt."
13 uur geleden