Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen Huis van Oranje bij achtste finales WK, mogelijk wel daarna

Geen Huis van Oranje bij achtste finales WK, mogelijk wel daarna

AMSTERDAM (ANP) - De KNVB organiseert zaterdag geen zogeheten Huis van Oranje in de Johan Cruijff ArenA tijdens de wedstrijd van het Nederlands elftal in de achtste finales van het WK. De drie groepswedstrijden werden wel uitgezonden op grote schermen in AFAS Live en in de ArenA. De KNVB verwacht dat veel Nederlanders komend weekeinde Sinterklaas vieren en dat de animo voor het Huis van Oranje daarom niet zo groot is.

Mogelijk gaat de ArenA wel weer open voor publiek als het Nederlands elftal verder komt in het toernooi. De KNVB neemt daar later deze week een beslissing over.

Bij het eerste WK-duel van Oranje tegen Senegal waren 4000 mensen welkom in AFAS Live in Amsterdam om de wedstrijd op schermen te zien. De wedstrijden tegen Ecuador en Qatar werden uitgezonden in de Johan Cruijff ArenA. In beide gevallen kwamen daar zo'n 30.000 Oranjesupporters op af. Rond de wedstrijden vonden optredens plaats van artiesten als Flemming, Emma Heesters, Ronnie Flex, Lucas & Steve, Willeke Alberti en Xander de Buisonjé.

Het Nederlands elftal plaatste zich als winnaar van groep A voor de knock-outfase en komt daarom zaterdag weer in actie. De aftrap in het Khalifa International-stadion in Al Rayyan is om 16.00 uur Nederlandse tijd.

Meer uit Voetbal

Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

1 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

10 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

13 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

13 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

13 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

15 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

16 uur geleden