Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen grote zorgen over coronavirus op de Huishoudbeurs

Geen grote zorgen over coronavirus op de Huishoudbeurs

AMSTERDAM (ANP) - Het coronavirus leidt niet tot grote zorgen bij de organisatie van de Huishoudbeurs, die al bijna een week gaande is. Op vrijdagochtend, de eerste beursdag na het bekend worden van de eerste twee besmettingen van Nederlanders, stromen met name de vrouwen weer in groten getale toe in de RAI in Amsterdam.

"We hebben sinds gisteren wel wat meer gerichte vragen gekregen van mensen of de beurs nog wel doorgaat en vragen over welke voorzorgsmaatregelen worden genomen. Maar we hebben zeker niet de indruk dat de mensen de beurs daarom niet komen bezoeken", aldus een woordvoerster. "We hebben vanochtend een rondje gemaakt bij de exposanten, maar ook daar zijn geen zorgen. We houden alles goed in de gaten en nemen alle vragen serieus. Maar er is vanuit de overheid geen berichtgeving die de doorgang van ons evenement beïnvloedt."

Het coronavirus speelt al de hele beurs een rol. De organisatie volgt sinds het begin van de beurs afgelopen zaterdag de richtlijnen van het RIVM en de GGD. "Die richtlijnen blijven we in de gaten houden. We waren al extra attent op de hygiëne, maar verder verloopt alles als altijd. We hebben ons de afgelopen dagen eigenlijk meer druk gemaakt over alle 'codes geel', of mensen hier met de harde wind en gladheid wel konden komen".

Extra handen wassen

Ank uit Naaldwijk en haar dochter hebben er niet over getwijfeld naar de beurs te komen. "We zullen wel een keer extra onze handen wassen, maar maken ons er verder niet erg druk over. Tilburg is ver weg en we hebben ons verheugd op een leuk dagje uit."

De beurs in Amsterdam duurt tot en met zondag.

Meer uit Binnenland

Eerste vijf Nederlanders vertrekken zondag met boot naar Gaza

BARCELONA (ANP) - Vijf Nederlanders vertrekken zondag in verschillende boten vanuit Barcelona richting Gaza. Ze zijn onderdeel van een internationale vloot die Palestijnen hulp wil bieden. Later vertrekken vanuit Italië en Griekenland nog tien Nederlanders.

10 uur geleden
Niet alle verdachten kunstroof Assen sloten deal met justitie

DEN HAAG (ANP) - Bernard Z. (35), een van de verdachten die komende week terechtstaat voor de kunstroof in het Drents Museum in Assen in januari vorig jaar, heeft geen deal gesloten met justitie. Zijn advocaat bevestigt zaterdag een bericht hierover van RTL Nieuws.

12 uur geleden
Ombudsman kritisch op plan om te besparen op bijstand

DEN HAAG (ANP) - De Nationale Ombudsman Reinier van Zutphen is kritisch op het voornemen van het kabinet om te besparen op de bijstand. Van Zutphen heeft daarom een brief geschreven aan minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie, vertelt hij zaterdag in het NOS Radio 1 Journaal.

16 uur geleden
ADO-fans vieren in Den Haag kampioenschap eerste divisie

DEN HAAG (ANP) - In Den Haag vieren ADO-fans dat hun club vrijdagavond kampioen is geworden in de eerste divisie. Er wordt vuurwerk afgestoken en automobilisten en scooterrijders claxonneren. Bij het stadion van ADO Den Haag zijn tientallen mensen samengekomen, ziet een ANP-verslaggever. Daar is vuurwerk te horen en groene rook te zien.

1 dag geleden
Frank van Leeuwen wint 27e editie van De Slimste Mens

HILVERSUM (ANP) - Frank van Leeuwen heeft het 27e seizoen van De Slimste Mens gewonnen. De presentator van Goedemorgen Nederland versloeg in de finale van de kennisquiz van KRO-NCRV actrice Delilah Warcup-Van Eyck en theatermaker Bibi Roos.

1 dag geleden
Eerste bodycams eind deze maand uitgereikt aan conducteurs

DEN HAAG (ANP) - De eerste NS-conducteurs krijgen eind deze maand een bodycam uitgereikt. Het kan nog tot eind dit jaar duren voordat alle treinbeambten er een kunnen dragen tijdens hun werk. Dat meldt staatssecretaris Annet Bertram (Openbaar Vervoer, CDA) aan de Tweede Kamer.

1 dag geleden
Advocaten roepen staatssecretaris op maatregelen EBI te schrappen

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA) roept staatssecretaris van Justitie en Veiligheid Claudia van Bruggen op de strenge communicatiemaatregelen op de zwaarst bewaakte afdelingen van gevangenissen te schrappen. In november werd het toezicht in zwaarbeveiligde inrichtingen zoals de Extra Beveiligde Inrichting (EBI) in Vught aangescherpt als gevolg van een nieuwe gevangeniswet.

1 dag geleden