Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen gezang en verkleedpartijen bij WK darts, kersttrui mag wel

Geen gezang en verkleedpartijen bij WK darts, kersttrui mag wel

LONDEN (ANP) - De gebruikelijke carnavaleske taferelen bij de WK darts in Alexandra Palace in Londen zullen dit coronajaar tot een minimum beperkt zijn. De mondiale proforganisatie PDC wil dat de 1000 bezoekers die dagelijks naar binnen mogen zich aan strenge gedrags- en kledingregels houden. Dus dit keer geen imitaties van rockicoon Elvis, geen uitdossingen als non of als engel, geen grote (oranje) pruiken en zeker ook geen massale spreekkoren en luidkeelse liederen. Dartfans in speciale kerstkleding mogen nog wel naar binnen.

"Helaas kunnen we dit jaar niemand toelaten in uitbundige kledij", liet de PDC weten. "Wie zich niet houdt aan onze regels, wordt uit de zaal verwijderd."

De bekende lange tafels in 'Ally Pally' worden vervangen door kleine tafels voor vier personen uit hetzelfde huishouden of uit dezelfde 'bubbel'. Vanaf die plek mogen de bezoekers hun favorieten nog wel aanmoedigen en kunnen ze via een app ook drank en eten bestellen.

Het WK is sinds maart het eerste evenement van de PDC dat met publiek wordt afgewerkt. Het langgerekte toernooi begint op 15 december. Normaal zitten er per avond zo'n 2500 fans in het Londense complex.

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

4 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

6 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

11 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

11 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

15 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden