Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen foute uitspraken; Aboukhlal terug in selectie Toulouse

Geen foute uitspraken; Aboukhlal terug in selectie Toulouse

TOULOUSE (ANP) - De Franse voetbalclub Toulouse heeft voormalig AZ-speler Zakaria Aboukhlal in ere hersteld. Uit onderzoek van de club en na een ontmoeting met locoburgemeester Laurence Arribagé is de directie tot de conclusie gekomen dat Aboukhlal geen vrouwonvriendelijke uitspraken heeft gedaan. De 23-jarige Marokkaanse international, die in Nederland is geboren, is weer in de selectie teruggekeerd.

De Franse sportzender RMC Sports berichtte maandagavond over een opmerking van Aboukhlal tijdens het vieren van de winst van de Franse beker in het gemeentehuis in Toulouse. Toen locoburgemeester en wethouder Sport Arribagé de spelers om stilte vroeg, zou Aboukhlal volgens de zender hebben gezegd: "Thuis praten vrouwen niet zo tegen mannen".

Toulouse besloot de voetballer uit de selectie te zetten en intern onderzoek te doen. Aboukhlal had deze week een ontmoeting met de locoburgemeester om een en ander uit te praten. Volgens de voetballer bevestigde Arribagé in het gesprek dat het bericht van RMC Sport "niet weergaf wat er werkelijk is gebeurd". De club trok dezelfde conclusie.

Aboukhlal raakte vorige week ook in een andere kwestie in opspraak. Toulouse nam hem voor de thuiswedstrijd tegen FC Nantes niet op in de wedstrijdselectie, omdat hij weigerde te spelen in een shirt waarvan de rugnummers, net als bij alle andere teams in de Franse voetbalcompetitie, de regenboogkleuren hadden.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

6 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

9 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

9 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

12 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

14 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

15 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

16 uur geleden