Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen Formule 1-race in Turkije, wel een tweede in Oostenrijk

Geen Formule 1-race in Turkije, wel een tweede in Oostenrijk

ISTANBUL (ANP) - De Formule 1 heeft de Grote Prijs van Turkije moeten schrappen. De reisbeperkingen als gevolg van de coronapademie maken het voor de renstallen onmogelijk het circuit in Istanbul te bereiken. De race in Turkije stond gepland op 13 juni en was al een late toevoeging op de kalender. Istanbul Park kwam pas in beeld nadat duidelijk was geworden dat de Grote Prijs van Canada in Montreal afviel wegens corona.

De Formule 1 heeft opnieuw een vervangende race gevonden. Er zal in Oostenrijk een tweede grand prix worden gehouden op de Red Bull Ring. Die race vindt plaats onder de naam Grote Prijs van Stiermarken, op 27 juni. De week erna, op 4 juli, is dan op hetzelfde circuit de Grote Prijs van Oostenrijk. De Grote Prijs van Frankrijk schuift een week op naar voren en staat nu voor 20 juni op de kalender.

Al met al behoudt de Formule 1 nog steeds 23 races dit seizoen, met ook daarbij op 5 september de Grote Prijs van Nederland op het circuit van Zandvoort.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

4 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

5 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

8 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

23 uur geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden