Geen fans Lyon bij beladen inhaalduel met Olympique Marseille
MARSEILLE (ANP) - Gérald Darmanin, de Franse minister van Binnenlandse Zaken, heeft dinsdag een verbod uitgevaardigd voor supporters van Olympique Lyon om het inhaalduel met Olympique Marseille van woensdag bij te wonen. De wedstrijd werd eind oktober vlak voor aanvang uitgesteld, nadat de spelersbus van Lyon bij aankomst bij het stadion werd bekogeld door de aanhang van Marseille.
De inmiddels ontslagen Lyon-trainer Fabio Grosso liep bij het incident verwondingen op aan zijn gezicht en had twaalf hechtingen nodig. Ook de assistent-coach van Lyon raakte gewond. Lyon had gehoopt dat de wedstrijd van woensdag op neutraal terrein zou worden gespeeld.
Olympique Marseille bezet de negende plaats in de Franse competitie, Olympique Lyon staat laatste. Marseille won vorige week in het eigen stadion met 4-3 van Ajax in de Europa League.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
4 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
9 uur geleden